Zamknij
REKLAMA

Jak mistrzowie Polski przygotowują się do nowego sezonu żużlowego

09:43, 13.01.2021 | D.C. Fot. autor
Skomentuj
REKLAMA

Jak nie Hiszpania to co w zamian? Kiedy do drużyny mistrzów Polski dołączą żużlowcy z Australii? Co "Byki" będą robiły pod koniec marca na Podkarpaciu? Na te i inne pytania odpowiada Piotr Baron, menedżer Fogo Unii Leszno.

- Jak przebiegają przygotowania zespołu do nowego sezonu?

- Bez zakłóceń. Od 18 listopada ćwiczymy trzy raz w tygodniu, w poniedziałki, środy i czwartki. Nie przeszkodziła w tym nawet świąteczno-noworoczna przerwa. W trakcie jej trwania część zawodników pojechała do Wrocławia, do Michała Turyńskiego, który od ubiegłego roku prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe z pierwszym zespołem.

- Czy z drużyną trenują już Piotr Pawlicki i Janusz Kołodziej?

- Tak. Janek ćwiczy przemiennie, dwa tygodnie w Tarnowie i dwa z nami. Piotrek trenuje natomiast dwa razy w tygodniu z nami, a raz indywidualnie.

- Czy dojdzie do skutku kolejny wyjazd drużyny na zgrupowanie do Hiszpanii?

- On cały czas jest w planie. W Lesznie będziemy na pewno do 20 lutego, trenując tak jak do tej pory trzy razy w tygodniu. Później chcielibyśmy pojechać w okolice Barcelony. Są tam doskonałe warunki do jazdy na crossie. Nie brakuje torów, do tego pogoda jest znacznie bardziej sprzyjająca jak w Polsce o tej porze. Póki co nie wiemy jednak, jak za kilka tygodni będzie wyglądała sytuacja epidemiczna w tym rejonie Europy. Na razie w Hiszpanii jest lockdown.

Całą rozmowę z menedżerem Fogo Unii Leszno znajdziecie w najnowszym wydaniu Gazety ABC. Zachęcamy do lektury.

(D.C. Fot. autor)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA