Zamknij

Drugi dzień rywalizacji w ćwierćfinale mistrzostw Polski. Niedziela nie była już tak udana dla leszczynianek

19:58, 02.05.2021 D.C. Fot. Pompax Tęcza Leszno (Facebook) Aktualizacja: 20:22, 02.05.2021
Skomentuj

Niedziela przyniosła dwa kolejne mecze w ćwierćfinale mistrzostw Polski koszykarek U-17. Tym razem nie udało się wygrać zawodniczkom Pompax Tęczy Leszno.

Po piątkowej wygranej nad MUKS Piaseczno podopieczne Macieja Krówczyńskiego zmierzyły się z ŁKS KK Łódź. Po pierwszej kwarcie przegrywały 15:16, a do przerwy było 27:34. Kluczowa okazała się trzecia odsłona, w której leszczynianki zdobyły tylko 5 punktów. Ostatecznie przegrały 42:61.

Najwięcej punktów dla Tęczy uzyskały: Gbiorczyk 9, Molewska 8, Jędryczka i Poprawska po 6.

W poniedziałek nasze koszykarki czeka jeszcze mecz z gospodyniami imprezy - RMKS Rybnik.

(D.C. Fot. Pompax Tęcza Leszno (Facebook))