Zamknij
REKLAMA

Zmiany nie tylko w Unii. Futsalowcy też mają nowego prezesa

13:12, 01.07.2022 | ceg, Fot. Futsal Leszno - Facebook
Skomentuj
REKLAMA

W środę informowaliśmy o zmianach we władzach Stowarzyszenia KS Unia Leszno i rezygnacji z funkcji prezesa Józefa Dworakowskiego. Dzień później z szefowania Klubem Sportowym Futsal Leszno zrezygnował Paweł Mrozkowiak.

W czwartek odbyło się walne zgromadzenie członków klubu futsalowego. Na spotkaniu w Inkubatorze Przedsiębiorczości członkowie zatwierdzili sprawozdanie finansowe za rok 2021. Zmieniły się też władze klubu. Rezygnację z funkcji prezesa złożył Paweł Mrozkowiak. Jej powodem jest objęcie przez dotychczasowego szefa leszczyńskiego klubu funkcji prezesa spółki Futsal Ekstraklasa i prawny brak możliwości łączenie obu funkcji.

Mrozkowiaka zastąpił dotychczasowy wiceprezes klubu Lesław Nowak. Obaj panowie działali w strukturze klubu od początku funkcjonowania i jest to naturalna kontynuacja działania. Skład zarządu uzupełnił Piotr Patek.

To jednak nie koniec przewidywanych zmian organizacyjnych w klubie. Planowane jest bowiem zawiązanie Sportowej Spółki Akcyjnej, która przejmie od stowarzyszenia znaczną część dotychczasowych działań dotyczących pozyskiwania środków na funkcjonowanie klubu oraz zadań organizacyjnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu rozszerzy się grupa osób bezpośrednio zaangażowanych w działanie klubu i poszerzy wachlarz możliwości marketingowych i organizacyjnych.

(ceg, Fot. Futsal Leszno - Facebook)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%