Zamknij
REKLAMA

Roman Jankowski trafił do szpitala po pobiciu. Ma złamaną szczękę i żebra!

21.42, 21.11.2022 ceg, Fot. Unia Leszno - Czarny Productions Aktualizacja: 09.33, 25.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Roman Jankowski, znakomity przed laty żużlowiec, a obecnie trener leszczyńskiego klubu, trafił do szpitala w Kościanie. Nieoficjalnie wiadomo, że został pobity.

Do zdarzenia miało dojść w sobotę. To wtedy komenda w Kościanie dostała zgłoszenie o pobiciu legendy Unii Leszno. Policja nie udziela jednak na razie żadnych informacji w tej sprawie.

Leszczyński klub wystosował dzisiaj wieczorem oświadczenie.

"W związku z doniesieniami w środowisku żużlowym na temat trenera Romana Jankowskiego informujemy, iż są to prywatne sprawy trenera Jankowskiego, których klub nie będzie komentował. Potwierdzamy, że aktualnie trener Jankowski przebywa w szpitalu. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszym trenerem. Służymy i oferujemy trenerowi pełne wsparcie ze strony klubu i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia" — czytamy na stronie Unii Leszno.

Jak udało nam się ustalić trener Janowski ma złamaną szczękę i żebra. Najprawdopodobniej we wtorek zostanie przetransportowany do szpitala w Poznaniu, gdzie ma przejść operację uszkodzonej szczęki. 

AKTUALIZACJA. Sprawca pobicia został zatrzymany. Usłyszał zarzuty spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu oraz znęcania się nad pokrzywdzonym, za co grozi do 5 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego i nakaz opuszczenia domu (mieszka w nim także Roman Janowski) co wynika z ustawy antyprzemocowej.

(ceg, Fot. Unia Leszno - Czarny Productions)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%