Piłkarze Polonii 1912 Leszno udanie zakończyli długi i wyczerpujący sezon

18:09, 22.06.2024 ceg. Fot. KP Polonia - Weronika Skrzypczak Aktualizacja: 08:45, 23.06.2024

Dobiegły końca czwartoligowe rozgrywki piłkarzy. W sobotę rozegrali 34. kolejkę spotkań, która była bardzo udana dla zawodników KP Polonia 1912 Leszno.

W sobotę podopieczni Karola Misia gościli w Kępnie, gdzie zmierzyli się ze swoją imienniczką. Dla gospodarzy był to szalenie ważny mecz, gdyż wygrana z leszczynianami mogła im pozwolić na uniknięcie baraży. To im się nie udało, bo nasi piłkarze skutecznie ich wypunktowali.

W pierwszej połowie kępnianie stracili gola po "swojaku". Do przerwy było zatem 1:0 dla gości. W drugiej połowie dwoma golami popisał się Michał Skrzypczak. Zrobiło się 3:0 i takim rezultatem zakończyło się to spotkanie. Tym samym nasi piłkarze kończą rozgrywki na bardzo dobrym piątym miejscu.

Dodajmy, że dzięki wygranej 2:0 nad Kotwicą Kórnik baraży uniknęli gracze Korony Piaski.

(ceg. Fot. KP Polonia - Weronika Skrzypczak)