Zamknij

Damian Ratajczak w składzie Unii Leszno! Na jak długo?

20:40, 14.11.2024 Aktualizacja: 11:05, 18.11.2024
Skomentuj

14 listopada kończy się okienko transferowe w polskim żużlu. W tym dniu skład na nowy sezon oficjalnie zaprezentowała też Fogo Unia Leszno.

"Byki" spadły w tym roku z najwyższej klasy rozgrywkowej i następny sezon spędzą w Metalkas 2. Ekstralidze. Trzon drużyny stanowić będą Janusz Kołodziej, Grzegorz Zengota i Ben Cook, a więc czołowi zawodnicy minionych rozgrywek. Seniorski skład uzupełni Josh Pickering, a zawodnikiem U-24 będzie Nazar Parnitskyi.

Z tegorocznego składu drużyny ubyli Andrzej Lebiediew, Bartosz Smektała, Keynan Rew i Hubert Jabłoński. Łotysz trafił do ebut. Stali Gorzów, a popularny "Smyk" będzie jeździł w przyszłym roku w PSŻ Poznań. Z kolei Australijczyk przeniósł się do Texom Stali Rzeszów. Zarówno Rew, jak i Smektała, rywalizować będą zatem na tym samym szczeblu co leszczynianie. Z kolei Lebiediew i Jabłoński (on też trafił do Stali) pozostaną na poziomie PGE Ekstraligi, gdzie ostatecznie ma występować gorzowski zespół.

Wciąż niepewny jest natomiast status Damiana Ratajczaka. On miał bronić barw Falubazu Zielona Góra, ale na razie zostaje w Lesznie. Ostateczna decyzja w sprawie jego ewentualnego wypożyczenia ma zapaść po zakończeniu procesu licencyjnego, a być może dopiero tuż przed inauguracją nowych rozgrywek.

(ceg. Fot. J. Kuik)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

StukMistrzStukMistrz

5 1

Szkoda że się nie poczuwa do współodpowiedzialności za spadek.
Tylko kasa...
I te bajki o chęci rozwoju.
Przyjemski na zapleczu rozwinął się bardziej niż nasz gwiazdorek.

09:31, 15.11.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%