Sport

Zamknij

Nowy koszykarz w zespole Zdrovo Polonia 1912 Leszno!

Tekst i fot. D. Cegielski 19:21, 28.06.2026 Aktualizacja: 19:25, 28.06.2026
Skomentuj Nowy koszykarz w zespole Zdrovo Polonia 1912 Leszno!

Poznaliśmy pierwszego nowego zawodnika w pierwszoligowej drużynie koszykarzy Zdrovo Polonia 1912 Leszno. To Michał Sitnik.

Miło nam poinformować, że do składu drużyny dołącza Michał Sitnik, 25-letni skrzydłowy To zawodnik mający za sobą występy na parkietach Orlen Basket Ligi oraz Pekao S.A. 1 Ligi. W poprzednim sezonie reprezentował barwy Orlen Zastalu Zielona Góra, zbierając doświadczenie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Większość sezonu 2025/2026 spędził jednak na Kociewiu broniąc barw SKS Fulimpex Starogardu Gdańskiego. W swojej dotychczasowej karierze występował m.in. w Śląsku Wrocław, MKS-ie Dąbrowa Górnicza, Górniku Wałbrzych oraz WKK Wrocław. Wierzymy, że jego wszechstronność, waleczność i doświadczenie będą dużym wzmocnieniem naszej drużyny Michał, witamy w polonijnej rodzinie i życzymy wielu udanych występów i samych zwycięstw w biało-czerwonych barwach! - przekazał leszczyński klub.

::news{"type":"see-also","item":"88262"}

::news{"type":"see-also","item":"88292"}

::news{"type":"see-also","item":"88286"}

 

 

(Tekst i fot. D. Cegielski)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%