Zamknij

Mus Trio z nominacją

13:56, 07.04.2019 | Tekst i fot. J.W.
REKLAMA
Skomentuj

Zespół Mus Trio, który tworzą muzycy m.in. z Leszna, Rawicza i Górki Duchownej, otrzymał nominację do udziału w Ogólnopolskim Turystycznym Przeglądzie Piosenki Studenckiej ,,Bazuna''. Tę nagrodę zdobył na III Festiwalu Artystycznym Koniugacje w Rawiczu. Wystąpiło w nim szesnastu wykonawców z całej Polski.

Organizatorem Festiwalu był rawicki Dom Kultury, przy współpracy zespołu Koniugacja. Do niego nawiązuje nazwa imprezy, której celem jest promowanie piosenki autorskiej i poetyckiej oraz amatorskich wykonawców w tym nurcie artystycznym.

Mus Trio otrzymał wyróżnienie, jednak nie zakwalifikował się do koncertu finałowego. Na festiwalowych przesłuchaniach wykonał trzy klimatyczne utwory, w tym dwa z nagranej niedawno płyty ,,Próg iluzji''. Płytę z 10 utworami nagrali Przemysław Maćkowiak z Leszna , Iuri Gaspar - pochodzący z Portugalii laryngolog, który na co dzień pracuje w leszczyńskim szpitalu, Hubert Sanielczak z Górki Duchownej i Natalia Zaręba z Piaseczna, uczestniczka polsatowskiego programu All Together Now. Autorką tekstów na płycie jest poetka Sabina Klak z Leszna.

Na rawickim festiwalu wokalistką zespołu była Karolina Zygner z Leszna, także uczestniczka All Together Now.

(Tekst i fot. J.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone