Zamknij

To był wspaniały koncert (zdjęcia)

23:25, 12.04.2019 | kin, fot. K. Zydorowicz
REKLAMA
Skomentuj

Tylu artystów scena leszczyńskiego MOK-u dawno nie widziała. Stali na scenie, pod sceną i przed sceną, a wszystko po to, by uczcić 40-lecie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Romana Maciejewskiego w Lesznie oraz 15-lecie wspierającego ją Towarzystwa Przyjaciół Szkoły Muzycznej.

Było trochę wspomnień, dużo gratulacji, podziękowań, nagród i wyróżnień, ale przede wszystkim bardzo dużo dobrej muzyki. Orkiestra, chór, soliści, zespoły kameralne i big band- szacunkowo około 200 osób! Uczniowie, nauczyciele i absolwenci pokazali, na co ich stać.

- Sam przeżywałem wiele wzruszeń, uniesień i wspaniałych chwil na koncertach organizowanych przez tę szkołę. To był wspaniały okres, kiedy moje dzieci korzystały z tego dobrodziejstwa, z tego diamentu. Miasto Leszno jest dumne i ma niezwykły obiekt, który nas promuje zarówno w kraju, jak i za granicą - mówił wiceprezydent Leszna Adam Mytych.

Szkoła Muzyczna w Lesznie została powołana 1 września 1978 r. z inicjatywy Małgorzaty Halec i Karola Muszkiety. Przez 40 lat wykształciła 835 uczniów.
 

(kin, fot. K. Zydorowicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone