Zamknij
REKLAMA

Miłośnik gór, języków i geografii opowie jak zbudować tratwę i nie tylko. Wejściówki na spotkanie jeszcze są

09:23, 19.06.2020 | jrs, Fot. pixabay.com
Skomentuj
REKLAMA

"Przez Kołymę sto na godzinę" brzmi tytuł prezentacji Szymona Przebindy, który będzie gościem w Bibliotece Ratuszowej w Lesznie.

Spotkanie odbędzie się dzisiaj, 19 czerwca o godz. 18, w ramach cyklu "Wokół globusa". Spotkanie jest częścią projektu pod nazwą "Książka - o tym się mówi", który ma dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu Partnerstwo dla Książki.

Prelekcja zapowiada się ciekawie, bo można się będzie dowiedzieć m.in. jak wygląda teoria i praktyka budowy tratwy, co może pójść źle podczas  przeprawiania się przez rzekę czy ile kosztuje wynajem kajaka na 17 dni, czyli matematyka po jakucku. Gość biblioteki Szymon Przebinda jest absolwentem lingwistyki stosowanej na UAM Poznań. To miłośnik gór, języków, geografii oraz dzikiej przyrody. Jest współorganizatorem największej w Europie wystawy żywych pająków i skorpionów.

Liczba miejsc jest ograniczona, ale wejściówki jeszcze są. Można je otrzymać w Bibliotece Ratuszowej.

(jrs, Fot. pixabay.com)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz