Fotorelacje

Zamknij
16:45, 20.01.2019
W sobotę Jerzy Owsiak zapowiedział, że wraca na stanowisko prezesa Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. - To dobra decyzja - mówią zgodnie leszczyńscy wolontariusze 27. finału WOŚP. W niedzielę na Rynku manifestowali swoją jedność z szefem orkiestry. 
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Piknik w Domu Seniora w Lesznie
zobacz fotorelację
Odliczanie do Leszczyńskiego Festiwalu Sportu
zobacz fotorelację
Klub OS Szóstka Leszno - Rawicz medalowo w Tychach
zobacz fotorelację
Leszczyńska Fabryka Domów Gotowych
zobacz fotorelację
Przeżyli razem 50 i 60 lat
zobacz fotorelację
Dzień Chleba ZSR-B w Lesznie
zobacz fotorelację
600 lat parafi w Kąkolewie
zobacz fotorelację
Otwarcie Akademickiego Centrum Inżynierii i Technologii ANS
zobacz fotorelację
Drzewo przygniotło 15-latka
zobacz fotorelację
Leszczyński Dzień dla Życia i Rodziny 2026
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz