Antidotum AirShow 2026 już się zakończyło, a my ciągle o pokazach piszemy. Tym razem będzie o małym amerykańskim samolocie OV-10 Bronco. Pamiętacie na pewno. Przyleciał do Leszna z Francji, miał wziąć udział w show dziennym. Niestety, wylądował bez wysuniętego podwozia. Przez incydent z udziałem Bronco piątkowe pokazy zostały opóźnione i zmienił się ich program, bo maszyna uszkodziła część pasa startowego. Teraz Lotnisko poinformowało, że Bronco zostanie w Lesznie już na zawsze. Nie nadaje się do latania, będzie pomnikiem.