Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Garzynie miało szczególny wymiar, bowiem radość z rozpoczynającego się dla uczniów wypoczynku mieszała się ze wzruszeniem. Z uczniami, przedszkolakami i ich rodzicami pożegnała się wieloletnia dyrektorka placówki Irena Grobelna, która formalnie obowiązki będzie pełnić do końca sierpnia, po czym przejdzie na zasłużoną emeryturę - po 42 latach pracy w oświacie. Irenie Grobelnej za pracę podziękował wójt Radosław Sobecki, współpracownicy, rodzice, a także sami uczniowie, którzy przygotowali piękny występ.