Zamknij
REKLAMA

Dziewczynki oddały włosy dla chorych dzieci. Akcję zorganizowano w Przedszkolu Samorządowym w Święciechowie (zdjęcia)

20.37, 24.06.2019 Tekst i fot. Przedszkole Samorządowe w Święciechowie
Skomentuj
REKLAMA

Akcję zorganizowało Przedszkole Samorządowe w Święciechowie. Fotorelację otrzymaliśmy na Alert 24, z którego możecie korzystać wchodząc na nasz portal.

Sześć dziewczynek zdecydowało się ściąć swoje włosy i podarować je na peruki dla chorych dzieci. Dwie dziewczynki nie mogły w wyznaczonym dniu stawić się w przedszkolu, dlatego pani fryzjerka zaprosiła je do swojego salonu La Vie w innym dogodnym dla nich terminie.

Tymczasem w akcji uczestniczyły: Julia Słomińska, Bianka Kistela, Mirka Romanova i Zuzia Jędraszyk. Rekordzistka - Julia zgłosiła się z włosami długości 98 cm, a oddała dla fundacji 55 cm. Mirka miała włosy długości 70 cm i oddała 42 cm. Zuzia miała włosy długości 61 cm i oddała 32 cm, a Bianka z włosów długich na 60 cm oddała 35 cm.

W przedsięwzięciu pomogła Sandra Prałat z salonu La Vie, która nieodpłatnie stworzyła dziewczynom nowe fryzury i dodatkowo mogły one wybrać kolory zmywalnych pasemek.

Akcja była organizowana przez przedszkole po raz pierwszy, dlatego ilość osób chętnych do pomocy bardzo ucieszyła organizatorów. Dodatkowo odbyły się też warsztaty plastyczne zorganizowane przez pracowników przedszkola. Chętne dzieci mogły przyjść, skorzystać z zajęć i jednocześnie kibicować dziewczynom.

(Tekst i fot. Przedszkole Samorządowe w Święciechowie )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

xx

5 0

Wzruszające. Wielki gest. 07:08, 25.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ni. Ni.

4 0

Wielki szacun. 07:55, 25.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%