Zamknij
REKLAMA

Głosowanie na ostatniej prostej! Pomóżmy wygrać Tobiaszowi!

11:19, 10.02.2020 | jrs, Fot. Olek Bortel
REKLAMA
Skomentuj

Tobiasz Dziurdziewski może zostać najskuteczniejszym managerem 2019 roku w branży fitness. Głosowanie jest na ostatniej prostej. Zakończy się dzisiaj, w poniedziałek o północy. 

Na leszczyńskim rynku branży fitness znakomitą marką jest firma Transformers - studio treningu personalnego. Ponad 5 lat temu założył je Tobiasz Dziurdziewski, który znakomicie łączy obowiązki trenera i managera. Za sukcesy uważa stworzenie miejsca, które zyskało popularność w Lesznie oraz dobry kontakt z ludźmi, dla których powstało studio treningowe. Do tej listy dopisuje również zajęcie II miejsca w kategorii Studio Treningu Personalnego w Polsce magazynu Body Life oraz I miejsce w Lesznie oraz Wielkopolsce jako Studio Fitness "Głosu Wielkopolskiego".

Tobiasz Dziurdziewski jest także autorem PTsystem, który jest wykorzystywany do zarządzania studiem treningu personalnego na własny użytek.

Prestiżu dodaje udział w ogólnopolskim konkursie na najskuteczniejszego managera 2019 roku w branży fitness, który organizuje największy w Polsce portal B2

Rywalizacja od pierwszego dnia jest zacięta, ale Tobiasz Dziurdziewski szybko wysunął się na pozycję lidera. Głosowanie powoli dobiega końca, zakończy się dzisiaj o północy. Nie ma co czekać. Głosować można z telefonów i komputerów. Wspierajmy Tobiasza.

Głosować można tutaj.

(Materiał powstał we współpracy z partnerem handlowym).

(jrs, Fot. Olek Bortel )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone