Zamknij
REKLAMA

Rusza rok szkolny w leszczyńskiej Arenie Kreatywnej Edukacji. To propozycja dla dzieci już od drugiego roku życia.

10:50, 07.09.2020 | JAC, fot. archiwum Areny Kreatywnej Edukacji.
Skomentuj

Raz w tygodniu, od 21 września do połowy czerwca, w sumie 33 spotkania w formie warsztatów dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat proponuje Arena Kreatywnej Edukacji. Zajęcia będą się odbywały w sześciu grupach wiekowych.

W każdym dziecku drzemie ogromny potencjał różnorodnych zdolności, jednak nie zawsze mają okazję się one ujawnić. Skuteczną formę rozbudzania uzdolnień, wrażliwości nie tylko artystycznej, ale również społecznej, logicznego myślenia i wielu innych sfer życia dziecka, od wielu lat z sukcesem realizuje Arena Kreatywnej Edukacji.

- W ciągu całorocznej przygody edukacyjnej, złożonej z 33 różnorodnych tematycznie warsztatów, dzieci spotykają się w stałych, kameralnych grupach - wyjaśnia Marta Grześko-Nyczka, współtwórczyni Areny Kreatywnej Edukacji. - Staramy się, aby w radosnej atmosferze i poczuciu bezpieczeństwa mogły odkrywać swoje talenty i poszerzać wiedzę o otaczającym świecie.

Programy warsztatów dostosowane są do każdej z sześciu grup wiekowych. Tylko najmłodsi, 2-3-latkowie, uczestniczą w zajęciach razem z rodzicami. Dla najstarszych dzieci, w wieku 10-12 lat, przygotowany został szczególny program w ramach Akademii Umiejętności Społecznych.

Harmonogram zajęć i więcej informacji o dodatkowych zajęciach dla dzieci, jak również informacje o innych formach działalności Areny Kreatywnej Edukacji, znajdziesz TUTAJ

W niektórych grupach są jeszcze pojedyncze miejsca wolne. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem telefonu 661 275 065.

 

(tekst promocyjny)

 

(Promocja)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA