Zamknij
REKLAMA

Krzemieniewo podziękowało wolontariuszom. A jest ich kilkudziesięciu (zdjęcia)

10:17, 30.11.2019 | md, Fot. D. Marciniak
Skomentuj
REKLAMA

W piątek uroczyście uhonorowano działalność wolontariuszy z gminy Krzemieniewo. Impreza podsumowująca rok 2019 odbyła się po raz kolejny w Domu Kultury w Garzynie.

W uroczystości udział wzięli wójt Radosław Sobecki, zastępczyni wójta Joanna Nowacka, sekretarz gminy Katarzyna Spychaj oraz przewodniczący Rady Gminy Mirosław Krysztofiak. Na sali nie zabrakło również przedstawicieli dyrekcji okolicznych szkół i przedszkoli.

Dzień Wolontariusza jest w gminie Krzemieniewo obchodzony po raz czwarty. Organizatorami są wójt gminy oraz Partnerstwo na Rzecz Wolontariatu, które działa od grudnia 2015 roku i skupia w swoich szeregach organizacje pozarządowe, instytucje samorządowe oraz szkoły i przedszkola z terenu gminy.

Na scenie garzyńskiego Domu Kultury okolicznościowym dyplomem i upominkiem uhonorowano kilkadziesiąt osób.

Cieszyć może fakt, że po raz kolejny wśród wyróżnionych byli zarówno młodzi wolontariusze, jak i osoby starsze, co w wyraźny sposób obrazuje, że idea wolontariatu trafia z powodzeniem do wszystkich grup wiekowych. Wszyscy przybyli mogli też wysłuchać znakomitego występu muzycznego w wykonaniu zespołu Sunday Morning.

Uroczystość poprowadziła dyrektorka GCK Monika Glapiak, która jest jednocześnie koordynatorką wolontariatu w gminie Krzemieniewo.

(md, Fot. D. Marciniak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz