Zamknij
REKLAMA

Wyjątkowe spotkanie dla wyjątkowych mieszkańców gminy Krzemieniewo (zdjęcia)

09:58, 10.12.2019 | md, Fot. D. Marciniak
Skomentuj
REKLAMA

W gminie Krzemieniewo już po raz szesnasty zorganizowano świąteczne spotkanie dla osób samotnych oraz niepełnosprawnych i ich opiekunów.

Pomysłodawczynią i główną organizatorką tego wydarzenia przez wszystkie minione lata była Józefa Adamska z Oporówka, która niestety w tym roku nie mogła osobiście uczestniczyć w wydarzeniu. W trakcie spotkania odczytano jednak słowa i życzenia od pani Józefy.

Tym razem wydarzenie odbyło się wyjątkowo w Domu Kultury w Garzynie, ale było ono równie przyjacielskie i serdeczne jak wszystkie wcześniejsze organizowane do tej pory w pawłowickiej szkole. Na zaproszonych gości czekała część artystyczna, którą przygotowały dzieci i nauczyciele ze szkoły w Garzynie. Następnie wszyscy uczestnicy spędzili wspólny czas przy kawie, herbatce i słodkościach, który minął na sympatycznych rozmowach o codziennych sprawach. Była to także dobra chwila, aby życzyć sobie nawzajem wszystkiego dobrego.

Na każdego czekał też specjalnie przygotowany upominek.

Uczestnicy podkreślają, że bardzo cenią sobie te coroczne spotkania. Cieszą się, że mogą się spotkać we wspólnym gronie, że się o nich pamięta.

Wśród zaproszonych gości ponownie nie zabrakło przedstawicieli władz gminy: wójta Radosława Sobeckiego, przewodniczącego Rady Gminy Mirosława Krysztofiaka, zastępczyni wójta Joanny Nowackiej, sekretarz gminy Katarzyny Spychaj, byłego wójta Andrzeja Pietruli oraz dyrektorów gminnych placówek oświatowych i kulturalnych.

Głównym organizatorem tegorocznego spotkania był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzemieniewie.

(md, Fot. D. Marciniak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

MałgosiaMałgosia

2 0

Bardzo dziękuję za zorganizowanie tego spotkania ,władze gminy były i bardzo dziękujemy , szkoda że nie było nikogo ze starostwa bo to jedyna możliwość żeby poznać te władze , bardzo jeszcze raz dziękujemy. 19:20, 10.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JagienkaJagienka

3 0

Fajna impreza , dobrze że wszystko było na jednej sali , dzieci bardzo ładny występ dały , dziękuję organizatorom. 19:15, 11.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%