Zamknij
REKLAMA

Wójt Krzemieniewa uhonorował zawodniczkę i jej trenera. Przed nimi mistrzostwa świata (zdjęcia)

08:20, 24.12.2019 | md, Fot. D. Marciniak
Skomentuj
REKLAMA

Wójt gminy Krzemieniewo Radosław Sobecki po raz kolejny zaprosił do siebie sportowców, którzy w ostatnim czasie swoimi sukcesami rozsławili gminę Krzemieniewo na arenach sportowych. Tym razem w gabinecie wójta uhonorowano przedstawicieli klubu taekwondo Kuk - Son Pawłowice: trenera Damiana Sadowskiego i zawodniczkę Lenę Małecką.

Klub z Pawłowic przyzwyczaił już wszystkich do corocznych sukcesów na zawodach krajowych i międzynarodowych, z których często wraca z przysłowiowym workiem medali. Jedną z najbardziej uzdolnionych i utalentowanych obecnie zawodniczek jest bez wątpienia uczestnicząca w dzisiejszym spotkaniu 16 - letnia Lena Małecka, która z ostatnich zawodów Pucharu Polski w Warszawie wróciła ze złotym medalem w kategorii seniorów w wadze 46 kg. Warto wspomnieć, że na tej samej imprezie medal brązowy w kategorii wagowej 57 kg zdobyła druga reprezentantka pawłowickiego klubu Paulina Bieniek. Piękną niespodziankę na zakończenie sezonu startowego sprawił również trener Damian Sadowski, który na organizowanych w Warszawie, po raz pierwszy w historii Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego Mistrzostw Polski Masters zdobył złoty medal.

Spotkanie w Urzędzie Gminy przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze. Przedstawiciele pawłowickiego klubu ze szczegółami opowiedzieli o swojej dyscyplinie. Trener i zawodniczka otrzymali od wójta słowa podziękowania za wspaniałe reprezentowanie gminy Krzemieniewo, a także pamiątkowe wyróżnienia i upominki. Zaproszeni goście włodarzowi gminy zrewanżowali się klubową koszulką.

Przed zawodnikami Kuk - Son Pawłowice krótka przerwa świąteczna, a następnie treningi i zgrupowanie. W przyszłym roku najważniejszą imprezą będą bez wątpienia mistrzostwa świata juniorów w Bułgarii.

 

(md, Fot. D. Marciniak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%