Zamknij
REKLAMA

Do Wilkowic Święty Mikołaj przyjechał czerwonym wozem (zdjęcia)

09:53, 09.12.2019 | M.K, Fot. Marcin Kaczmarek
Skomentuj Fot. Marcin Kaczmarek
REKLAMA

W niedzielę 8 grudnia na sali Domu Strażaka we Wilkowicach zgromadziło się prawie 300 dzieci mieszkających w tej miejscowości. Czekały niecierpliwie, bo miał ich odwiedzić niecodzienny gość.

Spotkanie rozpoczęło się wspólnymi zabawami oraz śpiewaniem kolęd. Dzieci mogły wziąć udział w warsztatach z pieczenia pierników oraz ze sklejania łańcucha i ozdób z papieru, którymi później przyozdobiono choinkę.

Przed godziną 17 przy pomocy strażaków z miejscowej jednostki OSP wielkim, czerwonym wozem przyjechał nie kto inny jak Święty Mikołaj. Wszyscy zgromadzeni tego dnia na wilkowickiej sali czekali na niego z niecierpliwością. Każde dziecko osobiście odebrało od Świętego paczkę ze słodyczami. Ci bardziej odważni mogli zrobić sobie z niecodziennym gościem zdjęcie.

Wydarzenie zorganizowane zostało przez Sołtysa i Rade Sołecką wsi Wilkowice przy pomocy Koła Gospodyń Wiejskich, Rady Rodziców działającej przy szkole we Wilkowicach oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Wilkowic. Organizacja Mikołajek nie byłaby możliwa, gdyby nie pomoc sponsorów.

(M.K, Fot. Marcin Kaczmarek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%