Zamknij
REKLAMA

Inwestycyjne "dożynki" na powiatowych drogach. W piątek i sobotę przecięcie wstęgi, rajd i coś smacznego!

14:06, 01.10.2019 | JAC, fot.JAC
Skomentuj
REKLAMA

Na sobotę, 5 października zaplanowano uroczyste otwarcie ścieżki pieszo-rowerowej Gołanice-Włoszakowice. Będzie kiełbaska znad ogniska!

Oficjalne przecięcie wstęgi zaplanowano na godz. 12 na Krzyżowcu, gdzie ścieżka przechodzi pomiędzy dwoma okazałymi drzewami.  Z tej okazji włoszakowicki GOSiR wspólnie z Organizacją Turystyczną Leszno-Region organizuje rajd ze Święciechowy do Włoszakowic. Zbiórka na rynku w Święciechowie o godz. 10:30. Na mecie we Włoszakowicach na uczestników czekała będzie kiełbaska do usmażenia nad ogniskiem. Uczestnictwo jest bezpłatne, jednak warunkiem jest zgłoszenie się do 2 października do godz. 14 pod nr tel. 65 525 29 64 lub na adres [email protected] (należy podać imię i nazwisko).

Dzień wcześniej, 4 października zostanie przecięta wstęga na drodze Wilkowice-Mórkowo. Podobne ceremonie w tym roku odbędą się jeszcze na drodze przebiegającej przez Krzycko Wielkie, drodze Nowa Wieś - Dąbcze, a także na drodze powiatowej przebiegającej przez Święciechowę, jeżeli uda się sprawnie przeprowadzić wymianę nawierzchni.

(JAC, fot.JAC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MarianoMariano

0 0

Brawo Jarek, oby tak dalej... 21:05, 01.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%