Na sygnale

Zamknij

Pół kilograma narkotyków, trzech zatrzymanych. Grozi im nawet do 10 lat więzienia

J.W. Fot. KMP Leszno 09:45, 22.05.2026 Aktualizacja: 09:50, 22.05.2026
Skomentuj Pół kilograma narkotyków, trzech zatrzymanych. Grozi im nawet do 10 lat więzienia

Leszczyńscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn z narkotykami. Mieli ich łącznie prawie pół kilograma, bo jeszcze doszły z przeszukania.

Zostali zatrzymani w Lesznie minionej doby przez policjantów kryminalnych i funkcjonariuszy pełniących służbę prewencyjną. Są to mężczyźni w wieku od 22 do 31 lat z Leszna i okolicy.

- Zatrzymani posiadali przy sobie marihuanę i mefedron – mówi Monika Żymełka, rzeczniczka leszczyńskiej policji. – Podczas przeszukania miejsc zamieszkania tych mężczyzn także znaleźliśmy zabronione substancje. Łącznie zabezpieczyliśmy prawie 5000 porcji narkotyków, które miały trafić do „klientów”.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu, oczekują na ogłoszenie im zarzutów. W „podstawowej wersji” za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast jeśli jest to znaczna ilość zakazanych substancji – nawet do 10 lat więzienia.

::news{"type":"see-also","item":"86954"}

::news{"type":"see-also","item":"86945"}

::news{"type":"see-also","item":"86921"}

 

(J.W. Fot. KMP Leszno)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%