Zamknij

Wpadli sprawcy kradzieży perfum

01:42, 11.05.2019 | Tekst i fot. J.W
REKLAMA
Skomentuj

Dzielnicowy z drugiego Rewiru Dzielnicowych w Lesznie ustalił i zatrzymał sprawców kradzieży markowych, wartych prawie 2000 zł perfum w jednej z drogerii na terenie miasta.

O kradzieży ośmiu sztuk perfum policję zawiadomiła pracownica drogerii i przekazała zapis sklepowego monitoringu, na którym było widać, jak dwie kobiety i mężczyzna kradną towar ze sklepowej półki i wkładają go pod odzież.

- Nagranie obejrzeli nasi dzielnicowi - mówi Monika Żymełka, rzeczniczka leszczyńskiej policji. - Jeden z policjantów rozpoznał sprawców. Okazały się nimi kobiety w wieku 34 i 54 lat oraz 25-letni mężczyzna, wszyscy z Leszna. Niespełna godzinę później dzielnicowy zauważył ich i zatrzymał na terenie miasta. Wszyscy troje byli nietrzeźwi. Posiadali przy sobie cztery skradzione perfumy.

Za dokonanie kradzież sprawcom grozi do 5 lat więzienia.

(Tekst i fot. J.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone