Zamknij

Ciężko ranny po wypadku. Miał 3 promile!

07:56, 14.05.2019 | J.W. Fot. archiwum
REKLAMA
Skomentuj

Do wypadku doszło w poniedziałek po godz. 17 na drodze pomiędzy Lasocicami i Święciechową. Kierowca toyoty RAV4 jechał sam. Na łuku drogi stracił panowanie nad autem, które zjechało na przeciwny pas ruchu, wpadło do rowu i dachowało. Kierowca był uwięziony w aucie, nie było z nim kontaktu. Z całkowicie rozbitego samochodu wydobyli go strażacy i udzielili pierwszej pomocy. Mężczyzna został zabrany karetką do szpitala. Auto nadaje się do kasacji. Straty w mieniu oszacowano na 100.000 zł. Interweniowali zawodowi strażacy z Leszna i OSP Święciechowa.

Mieszkaniec Święciechowy doznał ciężkich, wielonarządowych obrażeń. Badanie próbki jego krwi wykazało, że miał ponad 3 promile alkoholu! Okazało się też, e nie posiada prawa jazdy. Uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi zostały mu kilka lat temu cofnięte. Policja ustala z jakiego powodu. 65-latek odpowie przed sądem za jazdę po pijanemu i bez uprawnień. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, co najmniej 3-letni zakaz kierowania pojazdami oraz wysokie kary pieniężne.

 

(J.W. Fot. archiwum)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone