Zamknij

Wstrzymane znakowanie rowerów. Czego brakuje?

13:51, 15.05.2019 | J.W. Fot. KMP Leszno
REKLAMA
Skomentuj

Z powodów technicznych leszczyńska policja czasowo wstrzymała znakowanie rowerów. Nie odbędzie się ono w maju, ale pierwszokomunijne jednoślady będzie można oznakować w czerwcu.

Znakowanie jednośladów odbywa się w ramach programu „Leszczyński rower-bezpieczny rower” i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Leszna i powiatu leszczyńskiego. Paradoksalnie właśnie z tego powodu wstrzymano znakowanie, bowiem chwilowo wyczerpał się zapas dowodów potwierdzających przystąpienie do programu.

- Jesteśmy zmuszeni zawiesić znakowanie - mówi Monika Żymełka, rzeczniczka leszczyńskiej policji. - Prawdopodobnie zostanie wznowiona w czerwcu. Poinformujemy o tym z wyprzedzeniem, podamy terminy znakowania.

 

(J.W. Fot. KMP Leszno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone