Zamknij
REKLAMA

7 osób poszkodowanych w wypadku między Wilkowicami a Mórkowem (zdjęcia)

10:24, 19.12.2019 | M.K, Fot. Marcin Kaczmarek
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Marcin Kaczmarek

Około 8:30 do leszczyńskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na łuku drogi pomiędzy Wilkowicami a Mórkowem. Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków, ratowników medycznym oraz policjantów.

Po dojeździe na miejsce pierwszego wozu straży pożarnej zastano rozbite dwa pojazdy dostawcze, w których łącznie podróżowało 7 osób. Strażacy do momentu przybycia karetek pogotowia opatrywali rannych. Decyzją lekarza, który przybył na miejsce wszystkich poszkodowanych, przetransportowano do szpitala w Lesznie.

- Dzisiaj około godziny 8:30 na łuku drogi pomiędzy Wilkowicami a Mórkowem doszło do zdarzenia, w wyniku czego poszkodowanych zostało 7 osób, z czego 5 to obywatele Ukrainy. Na chwilę obecną poszkodowani zostali zabrani przez Zespoły Ratownictwa Medycznego do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Lesznie i tam odbędą dalszą diagnostykę. W momencie dojazdu zastępów na miejsce zdarzenia na odcinku około 200m przed łukiem drogi jezdnia podczas zatrzymywania wykazywała stan utraty przyczepności. - powiedział nam na miejscu akcji Dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Lesznie mł. bryg Jakub Stryjak

Dokładne przyczyny zdarzenia ustala policja z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lesznie.

(M.K, Fot. Marcin Kaczmarek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

konekkonek

1 2

czemu Policja przyjezdza ostatnia na wypadek? moim zdaniem maja mozliwosci zeby byc pierwszymi. 13:07, 19.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone