Zamknij
REKLAMA

Pożar domu na ul. Miodowej w Lesznie, kobieta przewieziona do szpitala (zdjęcia)

20:57, 19.12.2019 | M.K, Fot. Marcin Kaczmarek
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Marcin Kaczmarek

W czwartek po godzinie 18 do leszczyńskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego na leszczyńskim Gronowie przy ul. Miodowej. Na miejsce natychmiast dyspozytor zadysponował 4 wozy straży pożarnej.

Po przybyciu na miejsce strażaków zastano dym wydobywający się z okien budynku. Z informacji od osoby, która opuściła budynek, funkcjonariusze dowiedzieli się, że w domu jest kobieta. Przystąpiono do akcji ratowniczo-gaśniczej, Po krótkim czasie wyniesiono kobietę z budynku. Poszkodowana miała problemy z oddychaniem. Podano jej tlen. Ratownicy medyczni, którzy przybyli na miejsce zdarzenia przetransportowali poszkodowaną do szpitala, na dokładniejsze badania.
Przyczyną pożaru było prawdopodobnie zaprószenie ognia przez tę kobietę. Było to w pokoju, w którym ogień strawił meble i inne wyposażenie. Straty oszacowano wstępnie na około 15.000 zł.

W akcji gaśniczej brały udział 3 zastępy zawodowej straży pożarnej z Leszna i OSP Gronowo. Na miejscu pożaru byli też policjanci i pracownicy pogotowia energetycznego.

(M.K, Fot. Marcin Kaczmarek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

OKPLProKoxOKPLProKox

2 0

Jestem sasiadem, typiara zasnela z petem 17:26, 20.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone