Kasjer-sprzedawca

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 22.06.2022
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • obsługa kasy fiskalnej
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w handlu
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Joanna Grześkowiak
      Numer telefonu: 655295067
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
      przekazania dokumentów:
      Tynkarz
      StPr/22/0381
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      montowanie i serwis instalacji urządzeń przeciwpożarowych, możliwa praca w delegacji - teren Polski
      StPr/22/0620
      wynagrodzenie od od 7 000 PLN

      przewóz osób busem. Praca weekendowa (sob. i n.) teren Polski
      StPr/22/0621
      wynagrodzenie od od 25 PLN

      znajomość i nadzorowanie procesu produkcji, technologii (kontrola produkcji, pobieranie i oznaczanie prób), kontakt z klientem (zakupu, sprzedaż, doradztwo żywieniowe), zapoznanie się z systemem HACCAP, sporządzanie dokumentów (przyjęcie towaru, sprzedaż towaru, rozliczenie klientów)
      StPr/22/0624
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      zapoznanie się z działalnością Muzeum Okręgowego w Lesznie, uczestnictwo w pracach poszczególnych działów, w tym pomoc przy obsłudze systemu sprzedaży, pomoc w pracach działu administracyjnego związanych z obsługą osób zwiedzających muzeum,zapoznanie się z ofertą edukacyjną, wystawienniczą oraz wydawniczą muzeum, zapoznanie się z zadaniami dzialu promocji i edukacji, uczestnictwo w realizowanych projektach, lekcjach itd.
      StPr/22/0626

      czytanie rysunku technicznego w celu weryfikacji poprawności wykonania zadania, obsługa maszyny CNC, dobieranie parametrów, ustawianie maszyny CNC, przygotowywanie jej do produkcji, obsługa narzędzi ślusarskich
      StPr/22/0627

      Opieka nad osobami starszymi, które potrzebują wsparcia w codziennych czynnościach dnia codziennego, pomoc w ubieraniu się, poruszaniu się, dbanie o higienę, obowiązki związane z utrzymaniem porządku w pokojach, sanitariatach
      StPr/22/0611
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      - obsługa linii produkcyjnej, - obsługa wózka widłowego, - przygotowywanie załadunku, - praca na magazynie,
      StPr/22/0614

      obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
      StPr/22/0618

      zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, przygotowanie towaru do sprzedaży, sprawdzanie terminów ważności produktów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz czystość w sklepie
      StPr/22/0619