Psycholog

Miejsce pracy: Jana Poplińskiego 1, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Wsparcie dla nauczycieli wychowawców, realizacja zajęć specjalistycznych bezpośrednio z dziećmi, w tym także wczesnego wspomagania rozwoju, udzielanie porad i okultacji rodzicom, prowadzenie działań diagnostycznych profilaktycznych, dokonywania wielospecjalistycznej oceny poziomu funkcjonowania dzieci objętych kształceniem specjalnym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.25
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologia
    Zawód:
    • Psycholog
      Uprawnienia:
      • Przygotowanie pedagogiczne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
        Pracodawca: PRZEDSZKOLE "HAPPY - DAYS - SZCZĘŚLIWE DNI" W LESZNIE
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Jana Poplińskiego 1, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Agnieszka Kusz
        Numer telefonu: 608 111 377
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        - przygotowanie i wystawianie dokumentów sprzedaży usług, - dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji, - prowadzenie spraw związanych z łącznością telefoniczną, - zamawianie artykułów biurowych, - dbanie o wizerunek firmy.
        StPr/22/0796
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        montaż instalacji sanitarnych tzw. biały montaż (montowanie wanien, umywalek, brodzików, sedesów itp.
        StPr/22/0797

        produkcja mebli na wymiar, skręcanie, montaż mebli na stolarni
        StPr/22/0799

        mile widziane doświadczenie w sprzedaży - profesjonalna obsługa Klienta - prezentacja towaru - obsługa kasy fiskalnej - czynny udział w tworzeniu zaangażowanego zespołu Możliwość pracy na pełen etat lub 1/2 lub 3/4 etatu.
        StPr/22/0802
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        składanie drewna - praca na terenie Leszna i okolic
        StPr/22/0795

        - dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych, faktur kosztowych do wewnętrznego systemu ewidencji, - prace administracyjne, - prowadzenie wstępnej windykacji
        StPr/22/0791
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        prace pomocnicze przy wypieku pieczywa
        StPr/22/0789
        wynagrodzenie od od 3 250 PLN

        Stały nadzór nad osobami przebywającymi, kąpiącymi się w niecce basenowej, w razie potrzeby reagowanie i udzielanie pomocy ratowniczej i medycznej.
        StPr/22/0785
        wynagrodzenie od od 3 600 PLN

        Podłączanie instalacji fotowoltaicznych - praca również w delegacjach na terenie kraju
        StPr/22/0779
        wynagrodzenie od od 4 700 PLN

        Montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w obiektach budowlanych na terenie Polski.
        StPr/22/0781