Zamknij

Kucharz

Nr oferty: StPr/24/0440Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Jana Kiepury 45, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: praca w kuchni w dziale żywienia
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 03.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
    Uprawnienia:
    • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: WOJEWÓDZKI SZPITAL WIELOSPECJALISTYCZNY IM. DR. JANA JONSTONA W LESZNIE
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Jana Kiepury 45, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Karol Mulczyński
      Numer telefonu: 65 52 53 783
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      - obsługa klienta, - obsługa komputera, - obsługa kasy fiskalnej, - zamawianie towaru,
      StPr/24/0514
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      prace pomocnicze na budowie
      StPr/24/0510
      data rozpoczęcia pracy od 14.06.2024

      malowanie, szpachlowanie, ocieplanie budynków
      StPr/24/0511
      data rozpoczęcia pracy od 14.07.2024

      czynności pomocnicze - obsługa eventu podczas pokazów lotniczych Głównie sczytywanie/kasowanie biletów na drogach wjazdowych lub przy wejściach, praca w terenie, pomoc w punktach obsługi
      StPr/24/0513
      data rozpoczęcia pracy od 21.06.2024
      wynagrodzenie od od 30 do 31,5 PLN

      - udzielanie klientom porad związanych z podejmowaniem decyzji zawodowych w zakresie wyboru zawodu, kierunku kształcenia, szkolenia zawodowego oraz miejsca pracy, - udzielanie klientom informacji zawodowych, - pomoc klientom w przygotowywaniu dokumentów aplikacyjnych, - przygotowywanie planów szkoleń (na podstawie informacji uzyskanych z powiatowych urzędów pracy subregionu leszczyńskiego), - współpraca z partnerami rynku pracy w zakresie poradnictwa zawodowego oraz pozyskiwania i opracowywania informacji zawodowych, - prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości związanej z poradnictwem zawodowym, - gromadzenie i katalogowanie różnorodnych zbiorów informacji o lokalnym rynku pracy, - diagnozowanie rynku pod kątem potrzeb szkoleniowych, - współudział w opracowywaniu analiz i badań dotyczących lokalnego i wojewódzkiego rynku pracy, - udział w przedsięwzięciach związanych z popularyzacją zagadnień rynku pracy oraz korzystania z usług instytucji rynku pracy, - popularyzacja poradnictwa zawodowego, - przeprowadzanie kontroli działalności agencji zatrudnienia zgodnie ze stosownym upoważnieniem, - obsługa organizacyjna i techniczna spotkań grupowych, wizyt klientów indywidualnych, obsługa spraw wpływających drogą elektroniczną i telefoniczną, - współpraca w prowadzeniu spraw związanych z koordynacją systemów zabezpieczenia społecznego, w zakresie: udzielania informacji z zakresu koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego, przyjmowania i weryfikowania dokumentów, redagowania pism urzędowych, współpracy z instytucjami rynku pracy oraz instytucjami łącznikowymi w kraju i za granicą, w szczególności w zakresie wymiany dokumentów między instytucjami.
      StPr/24/0515
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024
      wynagrodzenie od od 4 700 PLN

      - przeprowadzanie kontroli w jednostkach samorządu terytorialnego i innych podlegających kontroli podmiotach zgodnie z zasadami i trybem postępowania kontrolnego na terenie województwa wielkopolskiego - dokonywanie w sposób obiektywny ustaleń kontroli oraz rzetelne jej dokumentowanie - sporządzanie protokołu kontroli oraz projektu wystąpienia pokontrolnego - przygotowywanie projektu odpowiedzi na skierowane do Izby skargi i wnioski w zakresie przeprowadzonej kontroli - przygotowywanie projektów zawiadomień o naruszeniu dyscypliny finansów publicznych oraz projektów wniosków o ukaranie z tytułu naruszenia dyscypliny finansów publicznych - dokonywanie wstępnej oceny odpowiedzi na wystąpienie pokontrolne
      StPr/24/0505
      wynagrodzenie od od 5 000 do 6 500 PLN

      Osoba na tym stanowisku: - przeprowadza kontrole w organach administracji geodezyjnej i kartograficznej (marszałka województwa, starosty/prezydenta miasta na prawach powiatu) i jednostkach organizacyjnych - przeprowadza kontrole przedsiębiorców wykonujących prace geodezyjne lub prace kartograficzne - prowadzi postępowania administracyjne, dla których organem jest Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego (I i II instancja) i przygotowuje projekty decyzji, postanowień i odpowiedzi na skargi w celu wydania decyzji (postanowienia) oraz udzielenia odpowiedzi na skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego - rozpatruje skargi i wnioski na działanie organów administracji geodezyjnej i kartograficznej realizujących zadania określone w ustawie Prawo geodezyjne i kartograficzne, oraz skargi i wnioski w zakresie przestrzegania i stosowania przepisów prawa geodezyjnego i kartograficznego przez przedsiębiorców wykonujących prace geodezyjne lub prace kartograficzne oraz inne jednostki organizacyjne - przygotowuje projekty wniosków w sprawie odpowiedzialności dyscyplinarnej osób wykonujących samodzielne funkcje w dziedzinie geodezji i kartografii, które w sposób rażący naruszyły przepisy prawne obowiązujące w geodezji i kartografii. Szczegóły: https://nabory.kprm.gov.pl/wielkopolskie/leszno/specjalista,138706,v7
      StPr/24/0502
      wynagrodzenie od od 5 300 do 5 500 PLN

      Stylizacja paznokci (manicure, pedicure).
      StPr/24/0503

      Obsługa korespodencji firmowej i urzędowej, udzielanie informacji interesantom, obsługa urządzeń biurowych, przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów, archiwizacja dokumentów, wykonywanie sprawozdań, raportów, prezentacji, i sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmową
      StPr/24/0269
      data rozpoczęcia pracy od 12.06.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      - prace z zakresu pielęgnacji terenów zieleni w zasobach Spółdzielni, tj. sadzenie roślin, koszenie trawników, cięcie drzew i krzewów, - wykonywanie drobnych prac naprawczo-konserwacyjnych.
      StPr/24/0500