Zamknij

pracownik kawiarni

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: - wykonywanie deserów, - wykańczanie pizzy, - przygotowanie koktajli i napojów, - obsługa klientów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Joanna Grześkowiak
    Numer telefonu: 655295067
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie
    Sprzątanie pomieszczeń biurowych i korytarzy oraz pomieszczeń laboratoryjnych, mycie okien (konieczność pracy na wysokości od 1 do 3 metrów).
    StPr/24/0822
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    wykonywanie pokryć dachowych. Prace głównie w delegacji
    StPr/24/0808
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    1) Prowadzenie spraw związanych z rejestracją pojazdów, wydawaniem dowodów i tablic rejestracyjnych. 2) Prowadzenie spraw związanych z czasową rejestracją pojazdów, wydawaniem pozwoleń czasowych oraz tymczasowych tablic rejestracyjnych. 3) Przyjmowanie pozwoleń czasowych i tymczasowych tablic rejestracyjnych po upływie terminu czasowej rejestracji. 4) Wydawanie wtórników pozwoleń czasowych, dowodów rejestracyjnych. 5) Wpisywanie w dowodzie rejestracyjnym lub pozwoleniu czasowym zastrzeżeń o szczególnych warunkach określonych przepisami prawa, od których zależy używanie pojazdu. 6) Dokonywanie zmian danych w dowodzie rejestracyjnym. 7) Wyrejestrowywanie pojazdów w przypadku zniszczenia (kasacji) pojazdu, kradzieży pojazdu, wywozu pojazdu z kraju, jeżeli pojazd został zarejestrowany lub zbyty za granicę. 8) Kierowanie pojazdów do dodatkowego badania technicznego w razie uzasadnionego przypuszczenia, że zagraża bezpieczeństwu ruchu lub narusza wymagania ochrony środowiska. 9) Dokonywanie kontroli spełnienia obowiązku zawarcia umowy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC) przez posiadaczy pojazdów mechanicznych, 10)Przyjmowanie od jednostki upoważnionej do przeprowadzania badań technicznych zatrzymanego dowodu rejestracyjnego (pozwolenia czasowego). 11)Zwracanie dowodu rejestracyjnego (pozwolenia czasowego) po ustaniu przyczyny uzasadniającej jego zatrzymanie. 12)Wprowadzanie obowiązku wyposażenia pojazdów zaprzęgowych w hamulec. 13)Współpraca z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych SA w Warszawie w zakresie druków wykorzystywanych w procesie rejestracji pojazdów. 14)Zastępstwo pracownika w razie nieobecności na stanowisku ds. rejestracji pojazdów.
    StPr/24/0811

    sprzątanie po budowach; praca na terenie całej Polski - według zleceń
    StPr/24/0812
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    prowadzenie obsługi biurowej, koordynowanie pracy pracowników (obcokrajowcy) w języku tureckim i/lub gruzińskim, przygotowanie dokumentacji do zatrudnienia
    StPr/24/0813

    1) Przygotowanie dokumentacji wyjściowej do realizacji inwestycji. 2) Nadzorowanie, koordynowanie i kontrola działań w zakresie prowadzenia inwestycji powiatowych. 3) Prowadzenie dokumentacji prawnej i technicznej dot. inwestycji powiatowych. 4) Przygotowanie prac związanych z bieżącymi remontami i naprawą obiektów powiatu. 5) Ścisła współpraca z Zarządem Dróg Powiatowych i placówkami oświatowymi w zakresie planowania, realizacji i rozliczania zadań inwestycyjnych prowadzonych na drogach powiatowych. 6) Koordynowanie projektów infrastrukturalnych i inwestycyjnych realizowanych z innymi jednostkami organizacyjnymi powiatu oraz jednostkami samorządu terytorialnego, w ramach podpisanych umów o dotację w szczególności: (współudział w planowaniu zadań inwestycyjnych). 7) Prowadzenie inwestycji i remontów w zakresie określonym przez Zarząd, a w szczególności: a) zlecanie i przygotowywanie dokumentacji formalno-prawnych niezbędnych do prowadzenia inwestycji i remontów, b) opracowanie niezbędnych dokumentacji do prowadzenia postępowań o zamówienia publiczne związane z planowanymi remontami i inwestycjami, c) zapewnienie nadzorowania zleconych robót zgodnie z przepisami prawa budowlanego, d) kontrola realizacji umów zleconych robót budowlanych, e) organizowanie przeglądów gwarancyjnych i w okresie rękojmi oraz egzekwowanie od wykonawców ewentualnych zobowiązań w tym zakresie, f) współudział przy opracowaniu projektów planów remontów w jednostkach organizacyjnych, g) współdziałanie z innymi wydziałami w opracowaniu wniosków o dotacje, pożyczki kredyty na cele związane z rozwojem powiatu, a zwłaszcza na inwestycje.
    StPr/24/0814

    obsługa wózka widłowego
    StPr/24/0801

    pomoc w wykonywaniu zadań zwiazanych z archiwizacją dokumentów , pomoc w ewidencjonowaniu druków systemowych IACS w wersji papierowej i elektronicznej, przyjmowanie i rozdział korespondencji na odpowiednie komórki organizacyjne, rejestrowanie pism wychodzących i przychodzących, obsługa poczty elektronicznej, przyjmowanie beneficjentów w Punkcie Obsługi Klienta, odbieranie telefonów, obsługa urządzeń biurowych.
    StPr/24/0805
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

    - wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i higienicznych (kapiele, strzyżenia, czesanie, trymowanie, pielęgnacja okolic oczu, czyszczenie uszu, obcinanie pazurów, usuwanie pasożytów zewnętrznych)
    StPr/24/0799

    promocja produktów
    319139
    wynagrodzenie od od 28 do 28