Zamknij

Konserwator zieleni

Nr oferty: StPr/24/0500Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Osiedle Wieniawa 38a, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: - prace z zakresu pielęgnacji terenów zieleni w zasobach Spółdzielni, tj. sadzenie roślin, koszenie trawników, cięcie drzew i krzewów, - wykonywanie drobnych prac naprawczo-konserwacyjnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • obsługa sprzętu ogrodniczego
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze branżowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: - dobra kondycja fizyczna, praca na wysokości powyżej 1 m, - znajomość obsługi sprzętu ogrodniczego: kosiarki, piły, nożyce do żywopłotów, - prawo jazdy kategorii B, - umiejętność prowadzenia i obsługi traktorka ogrodniczego, - obsługa elektronarzędzi i wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych złota rączka, - odpowiedzialność, zaangażowanie, punktualność, - mile widziane doświadczenie w pracy w terenach zieleni lub ogrodnictwie.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "DOMUS" W LESZNIE
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Osiedle Wieniawa 38a, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 65 526 16 40
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV do siedziby Spółdzielni w Lesznie, os. Wieniawa 38a lub przesłanie na adres email: [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      -przyjmowanie pojazdów do warsztatu; -przygotowanie i właściwy montaż otrzymanych części zamiennych; -dbałość o właściwą konserwację, użytkowanie oraz zabezpieczenie posiadanego zestawu narzędzi; -wykonanie próby drogowej pojazdu tylko w obecności etatowego kierowcy; -dokonanie demontażu uszkodzonych zespołów lub części i właściwe zweryfikowanie ich po uprzednim dokładnym oczyszczeniu lub umyciu.
      StPr/24/0538
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024
      wynagrodzenie od od 4 564 PLN

      prace ogólnobudowlane
      StPr/23/1012
      data rozpoczęcia pracy od 13.11.2023
      wynagrodzenie od od 23,5 PLN

      - prowadzenie czynności eksploatacyjnych, konserwacji napraw, usuwanie awarii urządzeń, instalacji elektr. niskiego napięcia, - prowadzenie czynności eksploatacji instalacji elektroenergetycznej średniego napięcia, - instalacja nowych urządzeń instalacji elektrycznych i energetycznych, - kontrola pracy instalacji i urządzeń elektroenergetycznych zespołu kogeneracyjnego
      StPr/24/0246
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024
      wynagrodzenie od od 5 550 PLN

      Nauczanie przedmiotów zawodowych z zakresu usług gastronomicznych.
      StPr/24/0449
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 908 PLN

      Wykonywanie zleceń polegających na załadunku, rozładunku oraz obsłudze wózka widłowego przy procesie magazynowania
      StPr/24/0078
      data rozpoczęcia pracy od 29.01.2024
      wynagrodzenie od od 32,5 PLN

      Realizacja obowiązków psychologa w szkole, rozmowy z uczniami, konsultacje z rodzicami. Wspomaganie pracy nauczycieli i wychowawców.
      StPr/23/1013
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN

      - wykonywanie deserów, - wykańczanie pizzy, - przygotowanie koktajli i napojów, - obsługa klientów
      StPr/24/0254
      data rozpoczęcia pracy od 15.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Nauczanie przedmiotów zawodowych z zakresu usług hotelarskich.
      StPr/24/0450

      przygotowanie maszyny i jej zaprogramowanie, weryfikacja zgodności detali z rys. tech. przeliczanie i przygotowanie detali do przekazania na magazyn, nauka czytania rysunku technicznego,
      StPr/24/0079
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      pracownik będzie odpowiedzialny za kontakt z rynkiem chińskim, odpowiadania na e-maile, telefony, wideokonferencje, zakupy oraz poszukiwanie dostawców niektórych urządzeń produkcyjnych. Współpraca oraz kontaktowanie się z chińskim personelem technicznym.
      StPr/23/1016
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2023
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN