Specjalista do spraw: nadzoru geodezyjnego i kartograficznego w Wojewódzkiej Ins

Miejsce pracy: Pl. Tadeusza Kościuszki 4, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Osoba na tym stanowisku: - przeprowadza kontrole w organach administracji geodezyjnej i kartograficznej (marszałka województwa, starosty/prezydenta miasta na prawach powiatu) i jednostkach organizacyjnych - przeprowadza kontrole przedsiębiorców wykonujących prace geodezyjne lub prace kartograficzne - prowadzi postępowania administracyjne, dla których organem jest Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego (I i II instancja) i przygotowuje projekty decyzji, postanowień i odpowiedzi na skargi w celu wydania decyzji (postanowienia) oraz udzielenia odpowiedzi na skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego - rozpatruje skargi i wnioski na działanie organów administracji geodezyjnej i kartograficznej realizujących zadania określone w ustawie Prawo geodezyjne i kartograficzne, oraz skargi i wnioski w zakresie przestrzegania i stosowania przepisów prawa geodezyjnego i kartograficznego przez przedsiębiorców wykonujących prace geodezyjne lub prace kartograficzne oraz inne jednostki organizacyjne - przygotowuje projekty wniosków w sprawie odpowiedzialności dyscyplinarnej osób wykonujących samodzielne funkcje w dziedzinie geodezji i kartografii, które w sposób rażący naruszyły przepisy prawne obowiązujące w geodezji i kartografii. Szczegóły: https://nabory.kprm.gov.pl/wielkopolskie/leszno/specjalista,138706,v7
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 300 do 5 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe, kierunek: geodezja
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagania niezbędne: - wykształcenie: wyższe - znajomość przepisów ustawy - Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz aktów wykonawczych do ustawy - znajomość ustawy o kontroli w administracji rządowej - znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego - biegła znajomość obsługi komputera (edytorów tekstu i arkuszy kalkulacyjnych) - znajomość narzędzi informatycznych (oprogramowań) stosowanych do prowadzenia przez organy administracji geodezyjnej i kartograficznej baz danych obejmujących zbiory danych przestrzennych infrastruktury informacji przestrzennej oraz kontroli tych baz - w służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r. - posiadanie obywatelstwa polskiego - korzystanie z pełni praw publicznych - nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Dodatkowym atutem będzie (wymagania dodatkowe): - wykształcenie: średnie geodezyjne - doświadczenie zawodowe co najmniej 1 rok w administracji publicznej, w jednostkach wykonawstwa geodezyjnego i kartograficznego - posiadanie uprawnień zawodowych do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii, o których mowa w art. 43 pkt 1 i pkt 2 ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne - umiejętność analitycznego myślenia - komunikatywność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Al. Niepodległości 16/18, 61-713 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 61 854 19 91, 61 854 10 18, 61
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: - CV i list motywacyjny - Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia - Oświadczenie o zapoznaniu się z informacją o prywatności zamieszczoną na stronie Urzędu - Oświadczenie, że w okresie od dnia 22 li
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, inny - formularz elektroniczny na stronie: www.poznan.uw.gov.pl/oferty-pracy, Termin: 26.06.2024r.
      -przyjmowanie pojazdów do warsztatu; -przygotowanie i właściwy montaż otrzymanych części zamiennych; -dbałość o właściwą konserwację, użytkowanie oraz zabezpieczenie posiadanego zestawu narzędzi; -wykonanie próby drogowej pojazdu tylko w obecności etatowego kierowcy; -dokonanie demontażu uszkodzonych zespołów lub części i właściwe zweryfikowanie ich po uprzednim dokładnym oczyszczeniu lub umyciu.
      StPr/24/0538
      wynagrodzenie od od 4 564 PLN

      prace ogólnobudowlane
      StPr/23/1012
      wynagrodzenie od od 23,5 PLN

      - prowadzenie czynności eksploatacyjnych, konserwacji napraw, usuwanie awarii urządzeń, instalacji elektr. niskiego napięcia, - prowadzenie czynności eksploatacji instalacji elektroenergetycznej średniego napięcia, - instalacja nowych urządzeń instalacji elektrycznych i energetycznych, - kontrola pracy instalacji i urządzeń elektroenergetycznych zespołu kogeneracyjnego
      StPr/24/0246
      wynagrodzenie od od 5 550 PLN

      Nauczanie przedmiotów zawodowych z zakresu usług gastronomicznych.
      StPr/24/0449
      wynagrodzenie od od 4 908 PLN

      Wykonywanie zleceń polegających na załadunku, rozładunku oraz obsłudze wózka widłowego przy procesie magazynowania
      StPr/24/0078
      wynagrodzenie od od 32,5 PLN

      Realizacja obowiązków psychologa w szkole, rozmowy z uczniami, konsultacje z rodzicami. Wspomaganie pracy nauczycieli i wychowawców.
      StPr/23/1013
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN

      - wykonywanie deserów, - wykańczanie pizzy, - przygotowanie koktajli i napojów, - obsługa klientów
      StPr/24/0254
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Nauczanie przedmiotów zawodowych z zakresu usług hotelarskich.
      StPr/24/0450

      przygotowanie maszyny i jej zaprogramowanie, weryfikacja zgodności detali z rys. tech. przeliczanie i przygotowanie detali do przekazania na magazyn, nauka czytania rysunku technicznego,
      StPr/24/0079
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      pracownik będzie odpowiedzialny za kontakt z rynkiem chińskim, odpowiadania na e-maile, telefony, wideokonferencje, zakupy oraz poszukiwanie dostawców niektórych urządzeń produkcyjnych. Współpraca oraz kontaktowanie się z chińskim personelem technicznym.
      StPr/23/1016
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN