Zamknij

Doradca zawodowy-stażysta/ Doradca zawodowy

Nr oferty: StPr/24/0515Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: - udzielanie klientom porad związanych z podejmowaniem decyzji zawodowych w zakresie wyboru zawodu, kierunku kształcenia, szkolenia zawodowego oraz miejsca pracy, - udzielanie klientom informacji zawodowych, - pomoc klientom w przygotowywaniu dokumentów aplikacyjnych, - przygotowywanie planów szkoleń (na podstawie informacji uzyskanych z powiatowych urzędów pracy subregionu leszczyńskiego), - współpraca z partnerami rynku pracy w zakresie poradnictwa zawodowego oraz pozyskiwania i opracowywania informacji zawodowych, - prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości związanej z poradnictwem zawodowym, - gromadzenie i katalogowanie różnorodnych zbiorów informacji o lokalnym rynku pracy, - diagnozowanie rynku pod kątem potrzeb szkoleniowych, - współudział w opracowywaniu analiz i badań dotyczących lokalnego i wojewódzkiego rynku pracy, - udział w przedsięwzięciach związanych z popularyzacją zagadnień rynku pracy oraz korzystania z usług instytucji rynku pracy, - popularyzacja poradnictwa zawodowego, - przeprowadzanie kontroli działalności agencji zatrudnienia zgodnie ze stosownym upoważnieniem, - obsługa organizacyjna i techniczna spotkań grupowych, wizyt klientów indywidualnych, obsługa spraw wpływających drogą elektroniczną i telefoniczną, - współpraca w prowadzeniu spraw związanych z koordynacją systemów zabezpieczenia społecznego, w zakresie: udzielania informacji z zakresu koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego, przyjmowania i weryfikowania dokumentów, redagowania pism urzędowych, współpracy z instytucjami rynku pracy oraz instytucjami łącznikowymi w kraju i za granicą, w szczególności w zakresie wymiany dokumentów między instytucjami.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Znajomość pakietu MS Office
      Wymagania pożądane
      • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: doradca zawodowy
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie średnie na stanowisko doradcy zawodowego-stażysty lub wyższe magisterskie na stanowisko doradcy zawodowego - umiejętności interpersonalne umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktu z klientami indywidualnymi oraz umiejętności w zakresie przygotowania i prowadzenia spotkań/szkoleń grupowych (przygotowywanie prezentacji, obsługa sprzętu multimedialnego), - umiejętności w zakresie samodzielnego planowania i organizowania własnej pracy, inicjatywa w działaniu, - umiejętność pracy w zespole, - umiejętność poprawnego i precyzyjnego redagowania pism urzędowych / tekstów, - znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, poczty elektronicznej, w tym narzędzi pozwalających na prowadzenie usług doradczo-szkoleniowych w formule online.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Szyperska 14, 61-754 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Dagmara Pawlicka
        Numer telefonu: 61 846 37 11
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: - CV wraz z kwestionariuszem dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, opatrzonym własnoręcznym podpisem w którym w szczególności należy zawrzeć informacje dotyczące kwalifikacji zawodowych, wiedzy i posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodo
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: nabór do dnia 28.06.2024r.
        -przyjmowanie pojazdów do warsztatu; -przygotowanie i właściwy montaż otrzymanych części zamiennych; -dbałość o właściwą konserwację, użytkowanie oraz zabezpieczenie posiadanego zestawu narzędzi; -wykonanie próby drogowej pojazdu tylko w obecności etatowego kierowcy; -dokonanie demontażu uszkodzonych zespołów lub części i właściwe zweryfikowanie ich po uprzednim dokładnym oczyszczeniu lub umyciu.
        StPr/24/0538
        data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024
        wynagrodzenie od od 4 564 PLN

        prace ogólnobudowlane
        StPr/23/1012
        data rozpoczęcia pracy od 13.11.2023
        wynagrodzenie od od 23,5 PLN

        - prowadzenie czynności eksploatacyjnych, konserwacji napraw, usuwanie awarii urządzeń, instalacji elektr. niskiego napięcia, - prowadzenie czynności eksploatacji instalacji elektroenergetycznej średniego napięcia, - instalacja nowych urządzeń instalacji elektrycznych i energetycznych, - kontrola pracy instalacji i urządzeń elektroenergetycznych zespołu kogeneracyjnego
        StPr/24/0246
        data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024
        wynagrodzenie od od 5 550 PLN

        Nauczanie przedmiotów zawodowych z zakresu usług gastronomicznych.
        StPr/24/0449
        data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
        wynagrodzenie od od 4 908 PLN

        Wykonywanie zleceń polegających na załadunku, rozładunku oraz obsłudze wózka widłowego przy procesie magazynowania
        StPr/24/0078
        data rozpoczęcia pracy od 29.01.2024
        wynagrodzenie od od 32,5 PLN

        Realizacja obowiązków psychologa w szkole, rozmowy z uczniami, konsultacje z rodzicami. Wspomaganie pracy nauczycieli i wychowawców.
        StPr/23/1013
        wynagrodzenie od od 3 800 PLN

        - wykonywanie deserów, - wykańczanie pizzy, - przygotowanie koktajli i napojów, - obsługa klientów
        StPr/24/0254
        data rozpoczęcia pracy od 15.04.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        Nauczanie przedmiotów zawodowych z zakresu usług hotelarskich.
        StPr/24/0450

        przygotowanie maszyny i jej zaprogramowanie, weryfikacja zgodności detali z rys. tech. przeliczanie i przygotowanie detali do przekazania na magazyn, nauka czytania rysunku technicznego,
        StPr/24/0079
        data rozpoczęcia pracy od 01.03.2024
        wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

        pracownik będzie odpowiedzialny za kontakt z rynkiem chińskim, odpowiadania na e-maile, telefony, wideokonferencje, zakupy oraz poszukiwanie dostawców niektórych urządzeń produkcyjnych. Współpraca oraz kontaktowanie się z chińskim personelem technicznym.
        StPr/23/1016
        data rozpoczęcia pracy od 01.12.2023
        wynagrodzenie od od 3 600 PLN