Zamknij

Nauczyciel przedmiotów zawodowych z zakresu przedmiotów elektronicznych

Nr oferty: StPr/24/0569Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gabriela Narutowicza 74A, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych w klasach technikum: - elektrotechnika i elektronika, - montaż instalacji i urządzeń elektronicznych, - pomiary elektryczne i elektroniczne, - raz inne przedmioty elektroniczne teoretyczne i praktyczne,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 10
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: - kwalifikacje do nauczania przedmiotów zawodowych, - przygotowanie pedagogiczne nie jest konieczne, - cechy osobowe: empatia, asertywność, wytrwałość i cierpliwość, komunikatywność, mile widziana charyzma i pasja do świata techniki oraz chęć rozwoju osobistego
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Zespół Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lesznie
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Gabriela Narutowicza 74A, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 65 529 94 35
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: - CV - list motywacyjny, - kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    docieplanie budynków, malowanie, szpachlowanie. Praca na terenie Wrocławia
    StPr/24/0577
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    prace biurowe, obsługa klienta, wspomaganie notariusza w sporządzaniu umów
    StPr/24/0574
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    • terminowe dekretowanie i księgowanie w programie DGCS dokumentów księgowych ogrodów działkowych • prowadzenie ewidencji środków trwałych • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych • sporządzanie deklaracji do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych • sporządzanie rocznych deklaracji PIT do Urzędu Skarbowego • doradztwo i wsparcie merytoryczne Zarządów ROD w zakresie spraw finansowo – księgowych.
    StPr/24/0575
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    wsparcie pedagogiczne uczniów, zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami
    StPr/24/0576
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych w klasach technikum z zakresu: - montaż, uruchamianie, konserwacja urządzeń elektrycznych, - pomiary elektryczne i elektroniczne, - eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych
    StPr/24/0568
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych w klasach technikum: - elektrotechnika i elektronika, - montaż instalacji i urządzeń elektronicznych, - pomiary elektryczne i elektroniczne, - raz inne przedmioty elektroniczne teoretyczne i praktyczne,
    StPr/24/0569

    prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych w klasach technikum: - pracownia energetyki odnawialnej - pracownia montażu urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, - pracownika eksploatacji urządzeń energetyki odnawialnej - pracownia obróbki ręcznej i maszynowej
    StPr/24/0570

    prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych w klasach technikum: - konstrukcja i modelowanie wyrobów odzieżowych, - podstawy projektowania wyrobów odzieżowych, - marketing mody, - rysunek odzieży, - technologia wyrobów odzieżowych - materiałoznawstwo odzieżowe
    StPr/24/0571

    pomoc psychologiczno - pedagogiczna
    StPr/24/0572

    - wykonywanych pomiarów i badań diagnostycznych elementów infrastruktury w celu przeprowadzania kontroli ich stanu technicznego; - prowadzenie dokumentacji technicznej w zakresie kontrolowanych elementów infrastruktury, - współudział w komisjach odbiorczych po naprawach, inwestycjach i modernizacjach w celu dokonywania odbioru prac utrzymaniowych, wykonywanych przy eksploatowanej infrastrukturze
    StPr/24/0561
    wynagrodzenie od od 4 700 PLN