Sprzedawca-handlowiec specjalizacji mechanizacji rolnictwa

Miejsce pracy: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: doradztwo, sprzedaż części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych, obsługa klienta detalicznego jaki i hurtowego, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, kontrola i dbałość o stany magazynowe, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.01.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomość pakietu MS Office
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe, inne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w sprzedaży, bądź na podobnym stanowisku, znajomość rynku rolniczego, kultura osobista, rzetelność, odpowiedzialność, obsługa komputera, Internetu
        Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "JAMAR" M.M.J. RABIEGA SPÓŁKA JAWNA
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Maria Rabiega
        Numer telefonu: 691 70 75 56
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        zbijanie stelaży,
        StPr/21/0040
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        - Produkcja pasz, - obsługa urzadzęń produkcyjnych, - utrzymanie we właścicwym stanie technicznym miejsca pracy, - przygotowanie towaru do transportu, układanie i ładowanie na palety towaru, - realizacja założonego planu produkcji, - wydawanie towaru klientom
        StPr/21/0041

        Prace przy budowie dróg i ulic. Układanie kostki chodnikowej.
        StPr/21/0066
        wynagrodzenie od 3 000 - 5 500 PLN

        dozór obiektów (Leszno, Rydzyna, Włoszakowice, Wschowa)
        StPr/21/0034

        spotkania i rozmowy z kandydatami na opiekunów osób starszych w Niemczech, kontakt z obecnymi opiekunami, proponowanie zleceń i uzgadnianie szczegółów wyjazdów.
        StPr/21/0035
        wynagrodzenie od od 3 400 PLN

        - kontrola poprawności działania ujęć i stacji uzdatniania wody - nadzór nad prawidłowością pracy urządzeń technologiczno-technicznych - odczytywanie, regulowanie i rejestrowanie parametrów pracy urządzeń do ujmowania i uzdatniania wody - wykonywanie bieżących czynności w zakresie konserwacji i eksploatacji zgodnej z dokumentacją techniczno ruchową poszczególnych urządzeń - utrzymywanie stanu technicznego i estetycznego urządzeń i obiektów w należytym porządku
        StPr/21/0031

        - bieżąca eksploatacja i systematyczna kontrola sprawności wszystkich urządzeń i armatury wod-kan - wykonywanie budowy i napraw sieci, przyłączy i urządzeń wod-kan - prowadzenie ewidencji napraw, remontów, konserwacji urządzeń i obiektów związanych z sieciami wod-kan - dbałość o powierzony sprzęt - przestrzeganie przepisów oraz zasad BHP i p.poż.
        StPr/21/0032

        obsługa klienta, przygotowanie towaru do sprzedaży, sprawdzanie terminów ważności, dbałość o czystość i porządek
        StPr/21/0030
        wynagrodzenie od od 3 280 PLN

        wszelkie prace murarskie. Praca w Lesznie. Możliwość również pracy w ramach delegacji - według zleceń
        StPr/21/0019

        wszelkie prace malarskie. Praca w Lesznie. Możliwość również pracy w ramach delegacji - według zleceń
        StPr/21/0020