Sprzedawca

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Sprzedaż produktów w sklepie monopolowo - spożywczym
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 06.04.2021
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • obsługa kasy fiskalnej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Joanna Grześkowiak
      Numer telefonu: 655295067
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
      urządzanie teremnów zielonych, pielęgnacja terenów zielonych, obsługa odpowiednich narzędzi, koszenie i przycinanie trawników, prowadzenie warsztatów reintegracji zawodowej, stała opieka i nadzów nad uczestnikami warsztatów, prowadzenie kart pracy uczestników, kontakt z instytucjami współpracującymi, przygotowywanie Indywidualnych Programów Zatrudnienia Socjalnego i innej dokumentacji biurowej
      StPr/21/0380
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      sporzadzanie ora prowadzenie korespondencji biurowej. obsłuigiwanie programów oraz urządzeń biurowych, porządkowanie i przechowywanie akt, organizowanie pracy biura, przygotowywanie korespondencji do wysłania pocztą tradycyjna i poczta elektroniczną
      StPr/21/0381

      Dbanie o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników drogi oraz przewożonych ładunków. Prowadzenie dokumentacji jazdy w zakresie realizacji zdań przewozowych oraz dokumentację związaną z przewożonymi ładunkami
      StPr/21/0370
      wynagrodzenie od od 2 950 PLN

      obsługa urządzeń biurowych, obsługa MS Ofice, obsługa poczty elektronicznej, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, tworzenie ofert dla nowych i dotychczsowych klientów, dowóz towarów i materiałów do klientów, odbiór towaru, uzupełnianie towaru na półkach, obsługa klienta, doradztwo w zakresie sprzedaży produktów
      StPr/21/0372

      obsługa klienta, przyjmowanie towaru, wykładanie towaru na półki
      StPr/21/0369
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      obsługa przewozowa pasażerów na terenie miasta Leszna oraz sąsiednich gmin zgodnie z harmonogramem pracy i z obowiązującym rozkładem jazdy
      StPr/21/0358
      wynagrodzenie od od 2 800 do 3 300 PLN

      obsługa bezpośrednia klientów przy kasie, udzielanie telefoniznych oraz mailowych odpowiedźi, przyjmowanie należności w formie gotówki oraz wydawanie reszty, wystawianie paragonów, sporządzanie raportów kasowych, sporządzanie inwentury kasowej, archiwizowanie dokumentów, przekazywanie utargu dziennego z kasy do banku
      StPr/21/0360

      obsługa urządzeń biurowych, osługa Ms Office, obsługa poczty elektronicznej, pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z klientem, doradztwo oraz sprzedaż, tworzenie ofert dla klientów, monitorowanie lokalnego rynku, prowadzenie akcji promocyjnych, współpraca z partnerami,
      StPr/21/0364

      obsługa pacjentów: rejestracja pacjentów na wizyty i szczepienia, weryfikacja dokuemntów, udzielanie informacji dotyczących wykonywanych w LCM "Ventriculus" świadczeń zdrowotnych, wyciąganie i chowanie kartotek obsługa komputera: praca w programach MS Office obsługa urządzeń biurowych
      StPr/21/0365

      Wykonywanie stylizacji rzęs
      StPr/21/0350
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN