Zamknij

Manager-swing manager

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków, dbanie o porządek i czystość w restauracji, praca na kasie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 20.05.2019
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: pracodawca zapewnia szkolenie
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Anna Szyszka
    Numer telefonu: 655295067
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    prowadzenie spraw mieszkaniowych strażaków, prowadzenie gospodarki materiałowej, prowadzenie spraw związanych z ubezpieczeniami pracowników, obiektów i wyposażenia komendy, obsługa komputera w zakre
    StPr/19/0475
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    Obsługa i nadzór urządzeń służących do wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych; obsługa urządzeń pomocniczych do podawania surowca i odbioru przetworzonego tworzywa; sortowanie półproduktów oraz goto
    StPr/19/0473
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Montaż ogrodów zimowych. Docelowo również kierowanie ekipą monterską. Praca głównie w delegacji
    StPr/19/0472
    wynagrodzenie od od 5 320 PLN

    wykonywanie badań technicznych pojazdów; ocena stanu technicznego pojazdów bez ich demontażu lub tylko z demontażem częściowym bez naruszania podstawowego funkcjonowania połączeń elementów.
    StPr/19/0469
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    prowadzenie autobusu - przewóz osób
    StPr/19/0464
    wynagrodzenie od 2 250 - 3 500 PLN

    Zapewnienie opracowania spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji i korespondencji
    StPr/19/0463
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    pomoc w pracach kuchennych, zmywanie, sprzatanie, obróbka warzyw i mięsa
    StPr/19/0459

    - obsługa klienta - obsługa kasy fiskalnej - przyjmowanie towaru na sklep - rozkładanie towaru na sklepie - dbałość o czystość w miejscu pracy
    StPr/19/0460

    obsługa klienta, dbanie o czystość miejsca pracy, obsługa kasy fiskalnej
    StPr/19/0455

    Montaż wind - praca w delegacji.
    StPr/19/0452