Zamknij

Nauczyciel geografii

Miejsce pracy: Aleje Zygmunta Krasińskiego 22, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Zgodny ze stanowiskiem
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: matematyka
    Zawód:
    • Nauczyciel geografii
      Uprawnienia:
      • uprawnienia pedagogiczne
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Prywatny Zespół Szkół Henryk Jóźwiak
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Aleje Zygmunta Krasińskiego 22, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopol
        Osoba do kontaktu: Henryk Jóźwiak
        Numer telefonu: 65 529 23 62
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        zapoznanie z ustawą o pracownikach samorządowych, przygotowywanie korespondencji, archiwizacja dokumentów, obsługa komputera, kserokopiarki, telefonu, faksu
        StPr/19/0797
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        koordynowanie prac tymczowych wykonywanych przez pracowników z Ukrainy i Mołdawii
        StPr/19/0798
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        Praca w III Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów z siedzibą w Lesznie
        StPr/19/0799
        wynagrodzenie od 2 250 - 5 700 PLN

        sporządzanie sprawozdań finansowych, księgowanie dokumentów, prowadzenie ewidencji księgowych, przygotowanie deklaracji podatkowych, sprawozdań, raportów
        StPr/19/0789
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        pielęgnacja i upiększanie dłoni oraz stylizacja paznokci rąk
        StPr/19/0791
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Szczegółowe informacje dotyczące oferty pracy na stanowisko Inspektora do Placówki Terenowej KRUS w Lesznie są dostępne na stronie internetowej: www.krus.gov.pl/bip/ w zakładce: Praca w KRUS.
        StPr/19/0788
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        Pracodawca oferuje: - pracę w stabilnym przedsiębiorstwie -pracę w trybie jednozmianowym -dodatkowy system premiowania -świadczenia z funduszu socjalnego -dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej
        StPr/19/0780

        - zatowarowanie - obsługa klienta - drobne prace kuchenne
        StPr/19/0768

        Pracodawca oferuje: -pracę w stabilnym przedsiębiorstwie -pracę w trybie jednozmianowym -szkolenia -dodatkowy system premiowania -świadczenia z funduszu socjalnego -dofinansowanie do prywatnej opieki
        StPr/19/0778

        StPr/19/0779