Specjalista w zakresie pedagogiki w III Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalis

Miejsce pracy: Jana Kasprowicza 3, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Praca w III Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów z siedzibą w Lesznie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 5 700 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagany co najmniej 3-letni staż pracy w poradnictwie rodzinnym lub z młodzieżą społecznie niedostosowaną albo 3-letni staż pracy w szkole, przedszkolu lub placówce oświatowo-wychowawczej, więcej inf
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Sąd Okręgowy w Poznaniu
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Stanisława Hejmowskiego 2, 61-736 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Komplet dokumentów należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25.10.2019r. w Oddziale Kadr Sądu Okręgowego w Poznaniu, ul. Stanisława Hejmowsk
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta
    pomoc przy wymianie opon, podnoszenie, opuszczanie aut, zakładanie, ściąganie, dokręcanie kół, pakowanie opon, dbanie o porządek w miejscu pracy
    StPr/19/0881
    wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

    - obsługa maszyn pikujących - raportowanie z wykonanej produkcji
    44/10/2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    wszelkie usługi fryzjerskie damsko - męskie
    StPr/19/0879
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN

    Sprzątanie obiektów według zleceń firmy. Miejsce wykonywania pracy: teren Polski
    StPr/19/0877
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    kierowanie autobusem - przewóz osób
    StPr/19/0878
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    malowanie, szpachlowanie, prace wykończeniowe
    StPr/19/0874

    przygotowanie oprzyrządowania w maszynie do odlewów, przygotowanie materiału odlewniczego, odlewanie i odkładanie odlanych metali oraz inne pracy z tym związane
    StPr/19/0875
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    przygotowanie potraw, przygotowywanie pół produktów
    StPr/19/0872

    prace zwiaząne z budownictwem
    StPr/19/0868

    obsługa klienta, sprzedaż w sklepie spożywczym, przyjmowanie towaru, dbanie o porządek
    StPr/19/0869