Zamknij

Administrator systemów telekomunikacyjnych

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Kontrola poprawnego wykorzystania zasobów systemów, diagnostyka pracy klientów, modyfikacja parametrów pracy użytkownika (na życzenie klienta), obsługa innych funkcjonalności
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Anna Szyszka
    Numer telefonu: 655295067
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
    dbanie o schludny wygląd apteki (prace porządkowe w aptece), przyjmowanie, sprawdzanie i rozkładanie towaru, metkowanie towaru, bieżąca pomoc personelowi
    StPr/19/0927
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    organizowanie stanowiska pracy kierowcy samochodu dostawczego z uwzględnieniem przepisów prawa pracy, przepisów BHP, ochrony ppoż., ergonomii, ochrony środowiska; przygotowywanie samochodu dostawczego
    StPr/19/0926

    wykonywanie wszelkich prac protetycznych
    StPr/19/0928

    przygotowywanie posiłków
    StPr/19/0929

    sprzatanie pokoi, łazienek i parkingu, bieżące naprawy, malowanie ścian, obsługa pieca CO
    StPr/19/0930
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    sprzątanie pomieszczeń biurowych, sal lekcyjnych
    StPr/19/0923

    montaż wind - praca w delegacji na terenie Polski i UE
    StPr/19/0925

    obsługa klienta, wykładanie towaru
    StPr/19/0915

    Opiekun w żłobku zajmuje się dziećmi do lat 3. W zakres jego obowiązków wchodzi m.in.: zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom, zaspokajanie potrzeb dzieci i ich usamodzielnianie, wspomaganie roz
    StPr/19/0913

    - obsługa maszyn pikujących - raportowanie z wykonanej pracy
    47/11/2019