Murarz

Miejsce pracy: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem. Praca na terenie Leszna i okolic
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 19.03.2020
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, budowlane
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, możliwość przyuczenia
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: POLASZEK GROUP Łukasz Polaszek
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Jaremy Wiśniowieckiego 11, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Karolina Polaszek
    Numer telefonu: 609 600 288
    Język aplikacji:
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    praca przy pracach stolarskich rozładunek i załadunek towaru
    StPr/20/0365
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Prowadzenie zajęć oraz opieka w grupie przedszkolnej. Współpraca z rodzicami, prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi obowiązkami
    StPr/20/0577

    pomoc przy pracy z dziećmi poniżej 3 r.ż. Wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką i pielęgnacją dzieci z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania, itp.
    StPr/20/0578

    StPr/20/0579
    wynagrodzenie od od 25 PLN

    organizowanie usług transportowych dla firmy
    StPr/20/0562
    wynagrodzenie od 3 000 - 3 400 PLN

    spełnianie stosunku do dzieci czynności obsługowych, uczestniczenie w spacerach i wycieczkach z dziećmi, organizowanie wypoczynku dzieci, dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków
    StPr/20/0563
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    sprzedaż w sklepie spożywczym, obsługa klienta, wykładanie towaru
    StPr/20/0553
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 200 PLN

    pomoc przy produkcji kurczaków z rożna, zaopatrzenie punktów w towar
    StPr/20/0559

    obsługa sekretariatu, przyjmowanie i weryfikacja wniosków, udzielanie informacji dotyczących projektu, umawianie spotkań z doradcą, działania promocyjne oraz rekrutacyjne
    StPr/20/0560

    - Kontrola kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji finansowych oraz rozliczanie wyznaczonych lekarzy weterynarii z przeprowadzonych czynności zleconych do realizacji przez Powiatowego Lekarza Weterynarii - Dekretacja dokumentów oraz prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej - Terminowe realizowanie bieżących płatności i zobowiązań - Monitorowanie i egzekwowanie realizacji dochodów budżetowych - Sporządzanie i prowadzenie ewidencji not odsetkowych
    StPr/20/0552