Zamknij

Stylistka rzęs

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: stylizacja rzęs, henna pudrowa, depilacja pastą cukrową, umawianie klientów, utrzymanie stanowiska w czystości
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 12.01.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Zawód:
    • Wizażystka / stylistka (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: min. 1 rok doświadczenia, szkolenie w zakresie stylizacji rzęs, umijętność zagęszczania rzęs, henna pudrowa
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Joanna Grześkowiak
      Numer telefonu: 655295067
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
      wszelkie prace murarskie. Praca w Lesznie. Możliwość również pracy w ramach delegacji - według zleceń
      StPr/21/0019
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      wszelkie prace malarskie. Praca w Lesznie. Możliwość również pracy w ramach delegacji - według zleceń
      StPr/21/0020

      montaż zbrojenia na budowie. Praca w Lesznie. Możliwość również pracy w ramach delegacji - według zleceń
      StPr/21/0021

      wykonywanie prac szalunkowych. Praca w Lesznie. Możliwość również pracy w ramach delegacji - według zleceń
      StPr/21/0022

      Wykonywanie prac murarskich, murowanie ścian, silikatów. Praca na terenie Leszna i okolic
      StPr/21/0023

      doradztwo, sprzedaż części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych, obsługa klienta detalicznego jaki i hurtowego, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, kontrola i dbałość o stany magazynowe, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
      StPr/21/0025

      zbijanie stelaży dla mebli tapicerowanych
      StPr/21/0017

      tapicerowanie mebli z tkaniny i skóry
      StPr/21/0018

      stylizacja rzęs, henna pudrowa, depilacja pastą cukrową, umawianie klientów, utrzymanie stanowiska w czystości
      StPr/21/0014
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      - nadzór i kontrola nad prawidłowym funkcjonowaniem infrastruktury wod - kan - organizacja pracy brygad wod-kan - przeprowadzanie odbiorów technicznych sieci i przyłączy wod-kan - planowanie i realizacja zleceń zewnętrznych
      StPr/21/0015