Zamknij

Operator koparki

Miejsce pracy: Lipowa 76A, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: - wykonywanie robót ziemnych przy wykorzystaniu koparki i koparko-ładowarki - załadunek i rozładunek materiałów - obsługa eksploatacyjna rowów odwadniających
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 11.01.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Operator koparkoładowarki
    • Prawo jazdy kat. B
      Wymagania pożądane
      • Prawo jazdy kat. T
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wymagania Konieczne : prawo jazdy kat. B, uprawnienia operatora koparko-ładowarki i koparki, posiadane doświadczenie w pracy operatora / operatorki koparko-ładowarki i koparki Wymagania dodatkowe: prawo jazdy kat. T, wiedza z zakresu sieci i przyłączy wod-kan
        Pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Lipowa 76A, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Wioletta Boncut
        Numer telefonu: 65 529 83 20
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: list motywacyjny, CV, kopie świadectw pracy, kopie dyplomów i innych dokumentów potwierdzających kwalifikacje. Oferty z dopiskiem SPECJALISTA DS. SIECI WOD-KAN należy składać w Punkcie Informacyjnym Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacj
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Termin składania ofert : 29.01.2021 r.
        wszelkie prace murarskie. Praca w Lesznie. Możliwość również pracy w ramach delegacji - według zleceń
        StPr/21/0019
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        wszelkie prace malarskie. Praca w Lesznie. Możliwość również pracy w ramach delegacji - według zleceń
        StPr/21/0020

        montaż zbrojenia na budowie. Praca w Lesznie. Możliwość również pracy w ramach delegacji - według zleceń
        StPr/21/0021

        wykonywanie prac szalunkowych. Praca w Lesznie. Możliwość również pracy w ramach delegacji - według zleceń
        StPr/21/0022

        Wykonywanie prac murarskich, murowanie ścian, silikatów. Praca na terenie Leszna i okolic
        StPr/21/0023

        doradztwo, sprzedaż części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych, obsługa klienta detalicznego jaki i hurtowego, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, kontrola i dbałość o stany magazynowe, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
        StPr/21/0025

        zbijanie stelaży dla mebli tapicerowanych
        StPr/21/0017

        tapicerowanie mebli z tkaniny i skóry
        StPr/21/0018

        stylizacja rzęs, henna pudrowa, depilacja pastą cukrową, umawianie klientów, utrzymanie stanowiska w czystości
        StPr/21/0014
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        - nadzór i kontrola nad prawidłowym funkcjonowaniem infrastruktury wod - kan - organizacja pracy brygad wod-kan - przeprowadzanie odbiorów technicznych sieci i przyłączy wod-kan - planowanie i realizacja zleceń zewnętrznych
        StPr/21/0015