Zamknij
REKLAMA

Fototapety z najbardziej znanymi miastami świata – poznaj nasze propozycje

12.32, 10.11.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 12.34, 10.11.2022

Czy zawsze ściany salonu albo jadalni muszą być wymalowane na biało? Może czasem warto puścić wodze fantazji i postawić na coś innego i nieszablonowego? Przykładem niech będą fototapety z krajobrazem najbardziej znanych miast świata. Sprawdź, jakie miasta możesz mieć teraz na wyciągnięcie ręki.

Fototapety z Nowym Jorkiem

Fototapety na ścianę Nowy Jork to klasyka, którą prawdopodobnie widziałeś w salonie swoich znajomych. Dzięki popularności miasta oraz jego urokowi fototapety z jego motywem są również żelaznym elementem amerykańskich restauracji czy biur, które wywodzą się z miasta, nazywanego również Wielkim Jabłkiem. Od teraz takie motywy jak Empire State Building czy dolny Manhattan możesz mieć na wyciągnięcie ręki. Fototapety Nowy Jork możesz znaleźć w ofercie sklepu kuznianaklejek.pl

Paryż. Fototapeta z miastem miłości 

Oczywiście nie samą Ameryką żyje człowiek. Dzięki fototapetom podróż dookoła świata przebiega szybko i bezproblemowo. Możemy w jednej chwili przenieść się do Paryża. Miasto miłości od zawsze stanowiło inspirację dla artystów – poetów, malarzy czy rzeźbiarzy. Małe kawiarenki, niewielkie uliczki oraz masa ludzi, chcących choć przez chwilę poczuć tę niezwykłą atmosferę – to sprawia, że fototapety Paryż cieszą się ogromnym powodzeniem. A może fototapety Paryż nocą? Od nich aż bije romantyzmem. Wspaniale dopełnią atmosfery Twojej sypialni. Od teraz możesz mieć je w swojej sypialni, jadalni czy kuchni właśnie dzięki takim serwisom jak kuznianaklejek.pl

Rzym albo Wenecja. Co wybierzesz?

Rzym i Wenecja są na wyciągnięcie ręki, podobnie jak powyższe miasta. Fenomenalne ujęcia najbardziej znanych miejsc i zabytków tych miast sprawiają, że teraz człowiek może czuć się na wakacjach nawet wtedy, gdy nigdzie nie wyjeżdża. Wyobraź sobie, że wracasz po ciężkim dniu pracy, kładziesz się w salonie na kanapie i odpoczywasz, oglądając gondole czy motywy z Wiecznego Miasta. Tanio, przyjemnie i bardzo dobrze dla zdrowia!

Fototapeta z Krakowem i Warszawą w tle 

Oczywiście, że fototapety Paryż czy fototapety Nowy Jork robią wrażenie. Warto jednak sprawdzić dokładnie ofertę, jaką przygotowała dla Ciebie kuznianaklejek.pl W ofercie fototapet znajdziesz byłą stolicę Polski, jaką jest Kraków. Spójrz na zachwycające motywy, jakie pojawiają się w propozycjach – Kościół Mariacki, krakowski rynek w wielu odsłonach czy Wawel. To oczywiście mała część motywów, jakie możesz zakupić na podanej stronie. Jeśli jesteś lokalnym patriotą, to z pewnością zainteresują Cię te motywy. Nie można nie wymienić w gronie polskich miast Warszawy. Aktualna stolica Polski ma również swoich wielbicieli, którzy od teraz nie będą musieli wybierać się na częste wycieczki, by zobaczyć Krakowskie Przedmieście. Dzięki fototapetom mogą mieć Warszawę w swoim pokoju.

Wszystkie fototapety są niezwykle łatwe w montażu. Wystarczy, że będziesz miał klej do tapet oraz nożyk, dzięki któremu przytniesz każdą fototapetę na odpowiednią długość. Oczywiście w zależności od wielkości pomieszczenia być może będzie potrzebna drabina bądź inne podwyższenie. Czy można chcieć czegoś więcej?

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%