Zamknij
REKLAMA

Randki dla katolików – poznaj drugą połówkę na Kismia

09.16, 12.01.2023 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 10.42, 12.01.2023

Pewnie każdy słyszał już o stronach internetowych, czy aplikacjach, które pomagają znaleźć partnera. Często można spotkać się z opinią, że strony te stworzone są jedynie dla osób, które poszukują przelotnych romansów i krótkich znajomości, co nie jest oczywiście prawdą! Rzeczywiście, znajdują się tam również takie osoby, ale na pewno nie należą do większości. Główną ideą tego typu stron jest właśnie tworzenie nowych romantycznych relacji, a więc poszukiwanie miłości.

Kogo mogę spotkać na portalu randkowym?

Seriwisy randkowe zrzeszają setki milionów różnych osób, więc można spotkać tam tak naprawdę każdego. Aby zwiększyć szansę na spotkanie osoby, która przypadnie nam do gustu i wpisze się w nasze oczekiwania. Portale, w tym również Kismia, wyposażyły się w specjalne filtry wyszukiwań, dzięki którym możemy wyszukiwać osoby z konkretnych kategorii.

Każda osoba, która rejestruje swoje konto na portalu, musi wypełnić formularz, o takie informacje jak: wiek, płeć, wykształcenie, czy nawet wiara. Ostatnia kategoria jest bardzo pomocna, zwłaszcza dla osób, które chcą umawiać się na randki dla katolikow. Pozwala to na wyselekcjonowanie tylko i wyłącznie osób, z którymi mamy szansę stworzyć coś więcej. Jest to więc duża oszczędność czasu.

Randki dla katolików – jak rozpocząć znajomość?

Gdy zdecydujemy się już na założenie konta i stworzenie profilu, musimy zacząć tworzyć nowe znajomości. Mimo że strony te służą do poznawania osób i umawiania się z nimi na randki, to szybko pewnie zauważymy, że najlepiej najpierw dobrze poznać drugą osobę. Dziennie jesteśmy w stanie poznawać od kilkunastu do kilkudziesięciu osób, z czego, tylko z kilkoma z nich złapiemy lepszy kontakt. 

Dlatego kluczowe jest, aby na początku poświęcić dużo czasu na pisanie z nowo poznaną osobą, co pozwoli nam lepiej ją poznać, a dopiero potem zdecydować się na większy krok, jakim jest umówienie się na randkę.

Randka z osobą z Internetu – gdzie pójść?

Pierwsza randka z reguły jest stresującym doświadczeniem, ponieważ pierwszy raz zobaczymy daną osobę na żywo! Najczęściej jest to spotkanie, które przesądza dalsze losy znajomości. Mimo że jest to ekscytujące wydarzenie, powinniśmy przede wszystkim pamiętać o swoim bezpieczeństwie. W końcu nigdy do końca nie wiemy, z kim mamy do czynienia i czy osoba poznana w sieci nie udawała kogoś innego.

Najważniejsza zasada pierwszego spotkania to – spotkanie w miejscu publicznym. Nigdy nie decydujmy się na spotkanie w domu, czy w samochodzie. Najlepiej będzie wybrać się na kawę, do kina czy na spacer po rynku, czy parku.

Podsumowanie

Jak widzisz, serwisy randkowe to miejsca, w których można spotkać wierzące, wykształcone osoby, które tak samo, jak ty szukają swojej drugiej połówki. Dlatego nie czekaj i już dziś załóż konto na jednym z portali.

 

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%