Starosta Leszczyński ogłosił przetarg na sprzedaż nieruchomości
w Przybyszewie. Wadium należy wpłacić do 22 kwietnia, przetarg odbędzie się 29 kwietnia br.
Starosta Leszczyński ogłosił przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Skarbu Państwa położonej w Przybyszewie przy ul. Henrykowskiej.
Na sprzedaż przeznaczona jest działka o powierzchni 3712 m² przy drodze utwardzonej, wśród terenów przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową. Spokojna, zielona okolica – 400 m od lasu.
W studium: tereny wielofunkcyjnej zabudowy wiejskiej o wiodącej funkcji mieszkaniowej – idealne pod dom jednorodzinny, bliźniak lub inwestycję deweloperską. Doskonały dojazd, media w drodze.
Cena wywoławcza nieruchomości to 480.000 zł.
Przetarg odbędzie się 29 kwietnia 2026 roku o godz. 10.00 w Starostwie Powiatowym w Lesznie, Pl. Kościuszki 4b (sala nr 18).
Wadium w kwocie 96.000 zł należy wpłacić do dnia 22 kwietnia 2026 roku.
Szczegółowe informacje TUTAJ (przekierowanie na BIP)
oraz TUTAJ.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz