Zamknij
REKLAMA

Szukasz elastycznej oferty komórkowej? Wypróbuj Orange Flex

14.01, 21.06.2021 materiały patnera Aktualizacja: 14.01, 21.06.2021

Orange Flex to oferta bez zobowiązań, w której sam wybierasz, ile gigabajtów i jakich usług potrzebujesz w danej chwili. Wszystko załatwiasz też wygodnie kilkoma kliknięciami w aplikacji, a opłaty robią się same. Do tego teraz przez pierwsze trzy miesiące korzystasz z wybranej oferty Orange Flex za symboliczną złotówkę miesięcznie. To gdzie jest haczyk? Spróbuj znaleźć, bo nam się nie udało.

Orange Flex – oferta sieci komórkowej, którą zmieniasz, kiedy chcesz

W Orange Flex masz zawsze nielimitowane rozmowy i wiadomości w kraju i w roamingu w UE oraz brak limitu danych na korzystanie z popularnych mediów społecznościowych, a do tego tyle gigabajtów miesięcznie, ile wybierzesz. Na starcie decydujesz, czy potrzebne Ci 15 GB, 30 GB, 50 GB czy 100 GB, a raz w miesiącu możesz zmienić wybrany Plan na inny. Nowa opłata obowiązuje od następnego miesiąca, lecz jeśli zwiększasz pakiet, dodatkowe gigabajty dostajesz od razu.

Aktualne ceny i szczegóły oferty Orange Flex znajdziesz na: https://flex.orange.pl/oferta/oferta-dla-ciebie. Obecnie obowiązuje jednak promocja, więc przez pierwsze 3 miesiące usługę wypróbujesz za 1 zł miesięcznie. Co więcej, zarówno w okresie promocyjnym, jak i później rezygnujesz, kiedy chcesz, bez okresu wypowiedzenia.

Aplikacja Flex od Orange, czyli wszystko pod ręką

Orange Flex to nowoczesna sieć komórkowa w aplikacji mobilnej, którą pobierasz na smartfona ze sklepu App Store lub Google Play. Wszystko robisz więc wygodnie w apce – od aktywacji Planu i potwierdzenia tożsamości, przez włączanie i wyłączanie dodatkowych usług, oraz zmianę Planu, po płatności. Bez wychodzenia z domu, podpisywania zbędnych papierów czy dzwonienia na infolinię. A jeśli potrzebujesz pomocy, to masz czat 24/7.

Orange Flex jest ofertą, która działa na zasadzie subskrypcji – czyli tak, jak na przykład serwisy streamingowe typu HBO GO czy Netflix. Opłaty pobierane są więc z góry za miesięczny okres rozliczeniowy do momentu, gdy zrezygnujesz z usługi. Do wyboru masz dwie metody płatności: podpięcie karty płatniczej albo zasilanie BLIKIEM konta Flex, z którego będą opłacane usługi.

Dodatkowe zalety elastycznej oferty Orange Flex

Orange Flex możesz jeszcze lepiej dostosować do swoich potrzeb dzięki dodatkowym usługom, takim jak nielimitowany internet podczas korzystania z serwisów muzycznych, video czy gamingowych, albo pakiety GB w roamingu lub minut/SMS/MMS na połączenia międzynarodowe. A poza tym, jeśli chcesz, to:

  • wybierasz sobie eSIM zamiast tradycyjnej kart SIM;
  • dostajesz dodatkową kartę SIM/eSIM z tym samym numerem za 0 zł;
  • wysyłasz i odbierasz GB od innych użytkowników Orange Flex;
  • zarabiasz 70 zł za każde polecenie oferty Orange Flex, a potem prezent nawet do 1000 GB;
  • zgarniasz kody promocyjne i zniżki na usługi Orange i partnerów w Klubie Flex;
  • kupujesz smartfony i gadżety w Sklepie Flex ze sporymi rabatami.
(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%