Zamknij
REKLAMA

Hurtownia SN Studio już otwarta. Poleca artykuły kosmetyczne (zdjęcia)

12:40, 01.07.2022 | jrs, fot. J. Rutecka-Siadek

Hurtownia SN Studio przy ulicy Starozamkowej 10 w Lesznie już jest otwarta dla klientów. Klienci, którzy zrobią w niej zakupy dziś i jutro, w piątek lub sobotę, skorzystają z 10 % rabatu.

W tym miejscu można zaopatrzyć się w pełen asortyment kosmetyków do stylizacji paznokci, rzęs i brwi. Ale na półkach znajdują się również produkty SPA.

- Nie ograniczamy się do asortymentów jednej marki, ale poszerzamy go, by wejść w potrzeby klientów - zapewnia Barbara Kowalska, kierownik SN Studio. -  W stylizacji paznokci bazujemy na profesjonalnych kosmetykach firmy Indigo. Jeśli chodzi o produkty do sterylizacji, dezynfekcji, bądź narzędzia kosmetyczne mamy produkty znanych firm, takich, których oczekują i poszukują klientki. To marki sprawdzone i wysokiej jakości. 

Hurtownia SN Studio przy ulicy Starozamkowej 10 zaprasza klientów, którzy prowadzą profesjonalne gabinety i salony kosmetyczne oferujące szkolenia ze stylizacji paznokci oraz brwi i rzęs. SN Studio zaprasza także klientów indywidualnych, którzy potrzebują kosmetyków do użytku domowego.

- Jesteśmy też od tego, by doradzić wybór najwłaściwszych preparatów - podkreśla B. Kowalska.

Hurtownia SN Studio jednocześnie jest centrum szkoleniowym. Dla każdego!

- To są szkolenia kosmetyczne przede wszystkim ze stylizacji paznokci oraz ze stylizacji brwi i rzęs. Organizujemy również szkolenia biznesowe dla osób, które już mają własne salony, ale także klientów, którzy w tej branży stawiać będą czy stawiają pierwsze kroki. Szkolimy między innymi z zakresu tworzenia biznes planu i promocji własnej marki. Organizujemy szkolenia fotograficzne. Ale też interpersonalne - kontaktu z klientami i współpracy z pracownikami. Doradzamy w pełnym zakresie.

Ofertę uzupełniają warsztaty i zajęcia doszkalające. Wszystkie to pod kierunkiem certyfikowanych szkoleniowców.

Więcej informacji  na Fb

oraz  Instagramie

(Polecamy)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%