Zamknij
REKLAMA

Jaki prezent kupić na wieczór kawalerski?

10:58, 27.07.2022 | materiał partnera

Wieczór kawalerski to niepowtarzalna okazja do spędzenia czasu w męskim towarzystwie. Możesz podarować swojemu kumplowi świetny prezent w postaci przeżyć, które zapamięta na długo. Wspólna zabawa, niezapomniane emocje i adrenalina to idealny przepis na udany wieczór kawalerski. Oto najciekawsze propozycje prezentów!

Wieczór kawalerski z barmanką

Stawiacie na klasyczną imprezę w męskim gronie? Świetny pomysł! To idealna okazja, by zaprosić na nią barmankę, która przygotuje dla Was genialne drinki. Zanim wręczycie prezenty na wieczór kawalerski, przyszły Pan Młody będzie miał okazję do tego, by sam nauczyć się serwować alkohol w najlepszym wydaniu. Pokaz umiejętności barmańskich razem z krótkim filmem na koniec będzie rewelacyjnym elementem wieczoru. Jesteśmy przekonani, że zaproszenie barmanki na taką imprezę okaże się strzałem w 10!

Ucieczka z escape roomu

Jesteście zgraną paczką i uwielbiacie przygody? Bardzo dobrze się składa, bo jako prezenty na wieczór kawalerski możecie wybrać wizytę w escape roomie. Przygoda polega na rozwikłaniu widocznych w pokoju zagadek, by móc się z niego uwolnić w wyznaczonym czasie. Z pozoru spokojna zabawa może przerodzić się w prawdziwą walkę o przetrwanie. Propozycja dla tych, którzy chcą doświadczyć nowego gatunku przygody i nie mają problemów z pozostaniem w zamkniętym pomieszczeniu na dłuższy czas.

Spływ pontonowy dla przyjaciół

Natura i beztroska to Wasz żywioł? Jeśli szykujecie wieczór kawalerski w górach, sięgnijcie po atrakcję w formie spływu pontonowego dla całej paczki. To niezapomniana przygoda, która może być dopiero początkiem świetnie zapowiadającego się wieczoru. Emocje na spływie zależą głównie od nurtu rzeki. Jeśli stawiacie na spokojną przejażdżkę, wybierajcie tylko te rzeki, które swoim biegiem nie wywołują wysokiego poziomu adrenaliny. Jednak dla zapamiętania tej przygody wśród gór i natury męska ekipa często szuka rwących i bystrych nurtów, które miotają pontonem na różne strony. Świetna gratka dla fanów natury!

Przejażdżka autem sportowym po mieście

Czy Twój przyjaciel jest fanem motoryzacji? Idealnym prezentem na wieczór kawalerski dla niego będzie jazda sportowym samochodem po ulicach miast. Do wyboru są różne modele, a wśród nich kochany przez maniaków mocy Lamborghini. Mowa nie tylko o przejażdżce w roli pasażera, ale poprowadzeniu takiego pojazdu w towarzystwie instruktora. Dzięki pokonaniu miejskiej trasy można poczuć piorunujące przyspieszenie przy każdym muśnięciu pedału gazu. Jazda sportowym autem to świetny wstęp do wieczornej zabawy na kawalerskim!

Skok na linie z dachu stadionu

Skoro Twój przyjaciel się żeni, to znaczy, że lubi ekstremalne przeżycia. A tak na poważnie, to możecie sprawić mu prawdziwą dawkę adrenaliny – skok z dachu stadionu. Niesamowite wyzwanie i przełamanie swoich wewnętrznych lęków może przyczynić się do zupełnie innego spojrzenia na swoje życie i świat. Taki skok wywołuje silne emocje i dociera do najgłębszych zakamarków umysłu. Chcecie kompletnie zaskoczyć kumpla przed wieczorem kawalerskim? Zafundujcie mu skok na linie!

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%