Zamknij
REKLAMA

Tu jest wszystko, co potrzebne do przedszkola i szkoły (zdjęcia)

20.50, 24.08.2022 Materiał partnera, Fot. L. Matuszewska Aktualizacja: 21.21, 31.08.2022

Do pierwszego dzwonka zostało jeszcze tylko kilkanaście dni. Pora zatem pomyśleć o szkolnej wyprawce. Największy wybór plecaków, tornistrów,  zeszytów, piórników, farb, kredek, piór, długopisów, pomocy naukowych, podręczników i... innych akcesoriów dla przedszkolaka, ucznia i studenta znajdziecie w sklepie Żak przy ulicy Ofiar Katynia 4-6-8 w Lesznie.

[FOTORELACJA]6771[/FOTORELACJA]

Żak ma pełen asortyment artykułów szkolnych, od sprawdzonych i cenionych przez klientów producentów. Są nowości. Ale najważniejsze jest to, że cała oferta Żaka jest zróżnicowana cenowo. Można kupić towary bardzo dobrej jakości, w dobrych cenach, co dziś - przy galopującej drożyźnie - jest szczególnie ważne. 

Od początku sierpnia w Żaku panuje spory ruch, z dnia na dzień klientów przybywa, jest to więc najlepszy moment, aby się tam wybrać.

Szkolna wyprawka składa się z wielu artykułów. Kompletując ją warto wiedzieć o kilku rzeczach, na przykład że:

- Zeszyt dobrej jakości powinien mieć papier o grubości 70-80 gram, 90 to wersja luksusowa. Warto zwracać na to uwagę, wybierając zeszyty, bo często jedynym kryterium, jakim kierują się klienci jest niska cena. Podobnie jest z innymi produktami. Farbki są tańsze, bo mają mniejszą pojemność - zwraca uwagę Joanna Kal menager sklep Żak. 

Jakie produkty cieszą się obecnie największym zainteresowaniem?

- Są to między innymi artykuły papiernicze marki Oxford, na przykład zeszyty z okładkami touch - miękkimi, miłymi w dotyku. Jest nowa linia Academy, chętnie wybierana przez starszą młodzież. Wciąż popularne są ekonomiczne wersje zeszytów - z okładkami plastikowymi, do których nie trzeba kupować dodatkowych koszulek. Utrzymuje się trend na produkty eco, a więc zeszyty, teczki i inne artykuły wykonane z papieru szarego, z recyklingu. Kupują je młodzi ludzie, świadomi tego, że należy dbać o środowisko naturalne, ale są one chętnie wybierane również przez rodziców małych dzieci, bo dla młodszych uczniów taki zeszyt to spore wyzwanie - sami mogą taką okładkę pomalować, ozdobić.

Moda jest na:

- Jeśli chodzi o wybory dla chłopców to już któryś rok z kolei ogromnym powodzeniem cieszą się artykuły z motywami z gry komputerowej Minecraft. Mamy szeroki wybór właśnie takich produktów, począwszy od plecaków, piórników, teczek, zeszytów, skończywszy na szkolnych detalach. Z kolei dziewczynki wybierają szkolną wyprawką ze zwierzętami, w pastelowych kolorach - tych także mamy w Żaku mnóstwo.  

Warto dodać, że obecne plecaki są lekkie, mają dużo przegródek, twarde dno, obowiązkowo posiadają też odblaski i są dobrze wyprofilowane na plecach. Są wykonane z materiałów nieprzemakalnych i łatwych do utrzymania w czystości. W Żaku można kupić także plecaki na kółkach.

Żak oferuje także ćwiczenia i podręczniki (znajdziecie je na pierwszym piętrze sklepu), w tym podręczniki do religii. Do kupienia są również okładki do książek.

Duży jest wybór kalendarzy na cały rok szkolny 2022/2023, zarówno dla uczniów, studentów, jak też nauczycieli. A hitem wśród uczniów cieszą się... długopisy wymazywalne. 

W Żaku kupicie: śniadaniówki, bidony (np. takie w pięknych pastelowych kolorach) oraz worki na obuwie sportowe.   

Uczniowie leworęczni dostaną tutaj specjalne nożyczki, linijki, czy naboje szybkoschnące do piór, co zdecydowanie ułatwia funkcjonowanie w szkole.

W sklepie Żak w Lesznie honorowana jest Karta Dużej Rodziny, zarówno ogólnopolska, jak też lokalna - wydawana przez samorząd. Zakupy z kartą są o 10 % tańsze!

Pomocą klientom służy miła i wykwalifikowana obsługa sklepu. Warto skorzystać z porad pań i podpowiedzi, bo oferta Żaka jest ogromna i - co ważne - zróżnicowana cenowo.

SKLEP ŻAK - Papier, Szkoła, Biuro, Księgarnia
Leszno, ul. Ofiar Katynia 4
-6-8
Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8-18, w soboty w godz. 9-14.
Tel: 65 529 50 59
Email: [email protected]

 

 

 

 

(Pierwszy dzwonek )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%